Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az esetről?

Figyelt kérdés

Van egy barátom (pasi) (én lány)

Szeretem de csak mint barátot. Ő is. Pusztán barátok vagyunk.

Na most ő szeret kerékpározni. Történt hogy egyik alkalommal elment kerékpározni elég messzire , és rá esteledett. Tudtam hogy ilyen erdős részen teker, mert közben írtunk is egymásnak, képeket is küldött nekem.


Aztán írta hogy rá esteledett, most indul haza (azt mondta olyan 50 km az út), aztán se kép se hang. Nem értem már el. Hívtam de ki volt kapcsolva. Rommá aggódtam magam hogy mi van vele, épségben van e. utolsó életjel 18:30-kor volt, aztán rá 2.5 órára mondom ránézek a facebook-jára, hát látom hogy lecserélte a profil képét 21h kor. Teljesen össze omlottam. Én szét aggódom az agyam, és nincs annyi benne hogy szóljon ha haza ért hogy minden rendben van vele.:((( Ezek szerint le se* ar engem, ennyire nem vagyok fontos neki. Fogtam és tiltottam. Végül majdnem 22h kor írt csak rám hogy megjött, és hívni akart de már nem vettem fel tiltottam.


Végül rá 5 napra csak beszéltünk, és elmondta hogy ő nem is gondolta hogy ennyire parában vagyok, és elmesélte hogy hazajött 20:30 ra, teljesen átfagyva, telót töltőre dugta, aztán vett egy forró zuhanyt, aztán kicsit beült a gép elé és ott ragadt (zenét hallgatni). AZtán rá 50 percre írt csak nekem sms-t (nekem nincs facebook-om , a fateréról mentem fel) Próbált hívni is, de már nem ért el engem. Szerinte ha csak az lett volna hogy én tényleg aggódom miatta , akkor nem tiltottam volna le, hanem megnyugodtam volna mikor látom a facebok-on az életjelet (ha már felmentem a fateréról), hogy minden rendben van vele. De szerinte nekem megint az a bajom, hogy én azt gondolom ő le se *ar engem és hogy a facebook fontosabb volt mint én:(

Ha nem így lett volna, akkor max letolom hogy hol volt eddig miért nem írt és elmondom neki hogy aggódtam nagyon, de nem vágom tiltóra emiatt és leszek undok vele.

Mit gondoltok?

30L


2021. okt. 15. 13:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen a legkisebb problèmàtok
2021. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kor nem jelent semmit.
2021. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy beteg vagy. Mit keres ez egyáltalán a felnőtt kapcsolatok kategóriában, ha csak barátként tekintetek egymásra? Ő rád igen, de te rá nyilván nem, ez kiderül már abból, hogy melyik kategóriába írtad. De az nagyon durva, hogy 30 éves nőként ennyire gyerekes vagy, hogy fogod és letiltod, mert nem te vagy neki minden gondolata. Bezzeg abban az 5 napban, amíg játszottad a kiskirálykisasszont, és nem beszéltél vele, nem aggódtál, hogy mi van vele 5 napig, de az a pár óra amíg hazatekert szerencsétlen, az élet-halál kérdése volt számodra biztosan...
2021. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te erősen túltoltad.

Mellesleg mi az, hogy 30LLL???

Bár érthető, a gondolkodásod miatt.

2021. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
3+ ja és ezzel a hozzáállással és viselkedéssel ne is reménykedj, hogy valaha lesz köztetek barátságnál több, legalábbis ha van egy kis esze a hapsinak.
2021. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Uram isten, azt hittem, hogy olyan 16 körül vagy. Ilyen hisztit levágni a semmiért. Nem kellesz a pasinak, szar ügy. Mással is megesik. Legyen annyi önbecsülésed, hogy elfogadod és tovább lépsz.
2021. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%

Ezért nem hiszek én a férfi női barátságban!

Előbb vagy utóbb az egyik többet akar! Tudom: tisztelet a kivételnek!

Te a tipikus példája vagy ennek!

Ahhoz képest, hogy csak barátok vagytok, túl szoros "kontakt alatt" próbálod tartani, amit ő nem ért!

Konkrétan úgy viselkedtél mintha már együtt élnétek!

2021. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
33%
Na ezért nem barátkozunk nővel
2021. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Bazi idegesítőek az ilyen aggódó-bajnokok. Nekem is több barátnőm csinálja, hogy esti találkozó után írogat, hogy hazaértem-e. De ha igen, akkor már nyilván nem a telóval fogok foglalkozni, szóval max másnap veszem észre ezeket. Aki ilyen miatt letilatana, azért nem kár, épp elég nehéz az életem ilyen kontrolmmániás emberek nélkül is.

Te egy barátja vagy. Nem az anyja, nem a párja, semmi jogod számonkérni, a messenger az egy ilyen kötetlen műfaj, vagy válaszol valaki, vagy nem. Attól még, hogy folyamatosan ott a telefon, senki nem köteles minden random haverjának óránként életjeleket adnia.

Keress valami hobbit ami lefoglal mások ellenőrizgetése helyett.

25N

2021. okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg 30L vagy, mert a 30N-től qrva messze vagy.
2021. okt. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!