Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha esküvő elött a szerelmed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha esküvő elött a szerelmed meghalna balesetben, tudnál tovább élni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 15. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem én nem. Belehalnék a fájdalomba

26N

2021. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Ha magamba vagyok szerelmes és meghalok akk nemtudok tovább élni. Ha a párom hal meg attól énmég élek és bár lelkileg egy ideig belehalok, fel lehet állni belőle, kivéve ha ugy döntök h innentől a sajnálatot használom ingyen figyelemre mindig és mindenkor.
2021. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Hát ez elég durva lenne...De embere és környezete válogatja.

Aki mellett ott áll ilyenkor is egy szerető,oltalmazó család,

az jó eséllyel túléli..Aki egyedül van és reménytelen, az nem biztos hogy

fel tud belőle kelni..

2021. okt. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Hát kénytelen lennék, nem vagyok szuicid típus.
2021. okt. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos muszáj tovább êlni.Az élet már örökre más lessz

A szívedben ő mindig ott él míg te élsz.Te pedig megtanulsz ezzel együtt élni jobbat úgy sem tehetünk.Tapasztalat.

2021. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%

Meg mindig jobb ha meghal, mintha elhagy.


Legalabb nem keresed magadban a hibat, es nem remenykedsz abban hogy visszajon. Konnyebb elfogadni.

2021. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

#6

Ez nagyon beteg... :/

2021. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
9%
#7 Aruld mar el, hogy mi a beteg benne?
2021. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

#8

Komolyan kérdezed? Elég beteg, ha valaki szerint jó vagy jobb, ha inkább meghal valaki akit szeret(ett), mintha csak szakítanának.... Veszítettem már el hozzám közel álló személyeket halál és szakítás/összeveszés miatt is, meg se fordult a fejemben ilyen gondolat, basszus.... Attól hogy szakítunk, legalább élhetünk MINDKETTEN boldogan tovább.

2021. okt. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

6 nem tudja mit beszél!!!.Szászor és ezerszer inkább csaljon meg hadjon el.Az a fajta fájdalom inkább harag méreg.Valóban túlteszed magad rajta

Egy idő útán már olyannak tűnik mintha nem is a te életed része lett volna.De a halál egésszen más.Úgy gondolom te ezt még nem érzékelted így erről fogalmad sincs.Kívánom neked maradjon ez örökre így az életedbe!

2021. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!