Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha esküvő elött a szerelmed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha esküvő elött a szerelmed meghalna balesetben, tudnál tovább élni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 15. 14:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
13%
En is veszitettem mar el embereket szakitas es halal miatt is. A halalt sokkal konnyebb volt elfogadni, pont az elobb emlitett okok miatt. A halal az elet termeszetes resze. Mindenki meghal, ki elobb, ki utobb. Nyilvan huszonevesen meghalni sokkolo a mai fejlett vilagban, mintahogy az is sokkolo, hogy egyuttelsz valakivel "szerelemben" latszolag minden jo, majd 1ik nap bejelenti, hogy inkabb koltozzetek szet es o inkabb hozzamegy valaki mashoz.
2021. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
17%

Most csak én nem értem? Mitől lenne nehezebb, ha esküvő előtt hal meg, mintha esküvő után, vagy úgy, hogy tervben se volt?

Szomorú, de az élet megy tovább, és erre rengeteg özvegy a bizonyíték. Nehezebb feldolgozni, mint a szakítást vagy a válást, de idővel a többség tovább tud lépni.

2021. okt. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
Egy ideig biztos nem, de muszáj továbblépni
2021. okt. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%

Tudnék, hogyne.


Gyászolnék... de attól nem dobom el magamtól az életet. Kezdenék egy újat, nélküle, az emlékével a szívemben.

2021. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 kovacs magdolna2 válasza:
Embere válogatja.
dec. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!