Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon átlagon feletti, ami a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon átlagon feletti, ami a tesóméknál megy? Az én kapcsolataimban nem fordult elő, pedig ezt hallva nem lenne rossz...

Figyelt kérdés

Nővérem házas, egy éve, előtte 6 évig jártak, csak nem volt mire közös életet kezdeni. Jó kapcsolatban vagyunk, szóval úgy hozta a beszélgetés, hogy elmesélte, náluk úgy megy az élet, hogy általában a tesóm ér haza hamarabb, és akkor előkészít a férje hazaérésére egy lavór vizet, amibe a férje áztathatja a lábát, kicsit nyomogatja, közben csicseregnek, kinek milyen jó, rossz, xar, nagyon xar napja volt. Fordítva, ha a férje ér haza hamarabb, ő készít elő vizet neki. Az sem ritka, hogy masszírozzák egymást, minden "egyeztetés nélkül", hogy mondjuk munka után, majd ekkor vagy akkor, csak mert jólesik. A férje konkrétan azt tudja, milyen fátyolmaszkot, betétet kell venni neki, nekem a legtörődőbb kapcsolatomban is nehéz téma volt a betét, pedig maga a menstruáció nem zavarta, tekintettel volt rám a nehéz napokon, mikor görcsöltem vagy idegesebb voltam. Majdnem tátott szájjal hallgattam, hogy hogyan mennek náluk a dolgok. Nekem egy nehéz nap után néha az is nehezemre esik, hogy egy instant levest csináljak magamnak, nemhogy bárkinek, akár magamnak egy jóleső lábáztatást, pedig nem 12 órázok, és a volt párom se. Ők se 12 óráznak, átlagon felüli keresetük sincs, ami sokaknál a környezetemben néha feszültséget generál időnként pénzügyileg. Merészen rákérdeztem, hiszen nem az én életem, de érdekelt, hogy mi van akkor, ha mondjuk feszülten ér haza (tesóm), és nem akar se beszélni, se megbeszélni, csak senki (vagyis a párja) ne szóljon hozzá, mert ingerülten válaszolna. Feleli, hogy mondani se kell, tudja olyankor a férje, hogy jobb nem erőltetni. Vagy békén hagyja, vagy megint jön a lavór víz + egy doboz fagyi vagy egy doboz puding, vagy odaadja neki a fagyit vagy a pudingot, és hagyja mérgelődni. Két kapcsolatom végződött együttéléssel, és mindkettőben az ingerülten értem haza egyenlő volt a veszekedéssel, mert a párom letojta, hogy ne szóljon hozzám, kérdezett vagy próbált beszélgetni, stb.


Szóval... mennyire átlagos vagy éppen átlagon felüli, ami náluk van? Átlagosan ez lenne az elvárható, vagy tényleg extrém szerencsések egymással?


2021. okt. 16. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nincs ebben semmi, de a legtöbb ember egoista, nehogy mán!
2021. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, szerencsések egymással, mert ezek alapján tényleg nagy összhang van közöttük.

Viszont az összhang nem csak ezekben a dolgokban nyilvánulhat meg. Náluk azért van így, mert ilyen személyiségek és erre van igényük.

2021. okt. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyan nincs lábáztatás, de ismerjük egymást 8 év után annyira, hogy pontosan tudjuk, milyen helyzetben mi kell a másiknak.

Mivel még egymás mondatait is be tudjuk fejezni, nem jelent problémát oldani a feszültségét, vagy ha úgy kell, akkor hallgatni.

Összeszolott, egymást szerető pároknál ez a normális.

2021. okt. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök jól megoldják egymésnak! Innen gratula nekik.
2021. okt. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lábáztatás nálunk sincs, de egyébként hasonlóan vagyunk, én máshogy nem is tudok elképzelni egy kapcsolatot, akkor már inkább egyedül lennék.
2021. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem valami extra dolgot írsz. Náluk láb áztatás van, másnál kávézás, mindenkinél más. Egy normális kapcsolatban alap hogy ismerem a férjem. De az is alap ha ingerülten megyek haza a munka miatt , azt nem rajta vezetem le. Hanem esetleg elpanaszolom milyen atrocitás ért, megbeszéljük. Ha ez nagyon gyakori lenne akkor munkahelyet vàltanék. Ha csak simán fáradtan esünk haza akkor pihenünk, beszélgetünk és később csináljuk a dolgainkat. A házimunka meg fog várni. Én inkább ha éhes vagyok nagyon akkor vagyok ingerült ez ő tudja. Eszem és utána nincs gond. De ez is ritkán van. Szóval alapból próbálunk normálisan haza menni, beszélgetni. A munkahelyi gondokat meg a munkahelyen hagyni.
2021. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az elv nem extra, nálunk is más dolgokban nyilvánul meg.
2021. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

intelligencia úgy hivják + önismeret.

Ha ismered magad eléggé, középpontban vagy önmagaddal, akkor nem a másikon illik gyakorolni a negativ erőket..figyelsz a másikra, a másik érzi a figyelmedet és nem csak önmagával van elfoglalva, akkor visszonozza is neked ahogyan te szereted, egymást kényeztetitek kölcsönösen.

Ha a kapcsolat elején bevezeted ezeket a szokásokat.

De ne te is azt kérd, mint a szomszédnak van, saját szokást keress, ne kérj a férjedtől, hogy tortát süssön, mert a barátnőd is azzal dicsekedett, hogy neki milyen ügyes a férje finom tortát süt, rohansz haza és ezt követeled a férjedtől..ez nem igy müködik...

2021. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A másiknak megcsinálni valamit sokkal könnyebb mint magadnak. Ha magam miatt az ujjamat is lusta vagyok megmozdítani, neki akkor is behozom amit kér. És ez fordítva.

A többit a többiek leírták.

2021. okt. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!