Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatból lehet igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból lehet igazi kapcsolat? Vagy a férfi a lelke mélyén soha nem fogja becsülni a nőt?

Figyelt kérdés

2021. okt. 17. 11:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
A férfiak igazi kapcsolatban sem becsülik a nőket.
2021. okt. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem valószínű sajnos.
2021. okt. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Az én kapcsolatom annak indult, szexnél. Azóta ő a párom mert otthon nem kapta meg amire vágyott. Gondolkodás kérdése minden.
2021. okt. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Tudom, hogy le fognak pontozni, de leírom, hogy szexkapcsolatot az tart fenn, akinek valamilyen szinten sérültek a kötődési mintái.

Mindegy hogy házasság mellett van a szexkapcsolat vagy csak úgy, az illető nem tud úgy kötődni, hogy abból tartós dolog legyen.

Egyik szexkapcsolatból nagyon könnyen át lehet vándorolni egy másik szexkapcsolatba.


"a férfi a lelke mélyén soha nem fogja becsülni a nőt?"

A testét fogja becsülni, -amit ha csúnyán akarok fogalmazni- használ.


Szóval ha meg van beszélve egy szexkapcsolat, akkor a nőnek és a férfinak is "lelketlenül" csak a szexre kell koncentrálni, és nem azt várni, hogy hátha egyszer majd megbecsül. Az úgy nem megy, hogy a nő érzelmeket táplál a férfi iránt, a férfi pedig nem!

Persze vannak kivételek, és lehetséges olyan, hogy egy szexkapcsolatból tartós párkapcsolat lesz, de csak akkor ha mindketten akarják!

2021. okt. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Én soha nem azért becsültem meg egy nőt mert szexkapcsolatban vagy párkapcsolatban volt velem, hanem az emberi értékei miatt.

Ha becsülendőnek érzem azt ami benne van, akkor becsülöm akkor is semmilyen ilyen gesztusa felém nincsen.

Fordított esetben pedig lehetünk bármennyire közeli kapcsolatban, magamba le fogom írni.

2021. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Már hosszabb tavu ill komolyabb szexkapcsolatban is olyan az ember mint kapcsolatban. Ennek fuggvenyeben lehet megitélni előre milyen lenne maga a kapcsolat.


Aki szexkapcs ban is pl monogám, az parkapcsolatban is az lesz.


Aki szexkapcs ban pl hideg rideg nem kezdeményezo es a másik ugrálja csak körbe, az parkapcsolatban is ezt hozza majd


Aki szexkapcs ban kikacsintgat, az parkapcs ban is ki fog.


Ez nem nő fuggo hogy egy ffi milyen. Hanem maga a ffi személyisége hatarozza meg azt.


Ha vki korrekt tipus az ad eselyt eleve egy x y vagy z nőnek, korrektul, hogy kialakulhasson, ebbol mi lesz.

Ha vki nem korrekt tipus, az xy , z nőt is csalná.

2021. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Ha egy FFI egy nőt szexkapcsolatra tart , akkor a férfi vagy nős , vagy a nő nem elég jó neki.
2021. okt. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó válasz szerintem teljesen korrekt.
2021. okt. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Mármint a 6-osra értettem, hogy korrekt.
2021. okt. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem arra lenne tartva, ha többre is jó lenne. Szóval, álmodj csak.
2021. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!