Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon hányaknak alakul most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hányaknak alakul most az oldalon bármiféle kapcsolata? Neked alakul?

Figyelt kérdés
Akár komoly, akár szexkapcsolat, akár csak kis online flörtölgetés...

2021. jún. 16. 23:36
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetés van jelenleg. Volt már nem is egyszer, hogy alakult valami :)


L

2021. jún. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl éppen most alakul :)
2021. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Valami talán most alakulgat nálam.
2021. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Akinek alakul, milyen jellegű?
2021. jún. 16. 23:58
 5/50 anonim ***** válasza:
93%

Leírom a gyk-s ismerekedések anatómiáját:


Hú, érdekes komment, ráírok. Hú, tök jó fej, el lehet vele beszélgetni. Hú, ő is azt szereti/utálja mint én. Hú, akkor vicceskedünk, ismerkedünk. Hú, elmeséltem neki a titkaimat. Hú, naponta levelezhetünk. Hú, fotót cserélünk. Háááát, egynek elmegy.


A fenébe, nincs több ötletem. A fenébe kezd laposodni az egész. A fenébe ma nem írok neki. A fenébe aranyos, de valójában nem jön be. A fenébe, hagyjuk az egészet. Na jó, értelmes, aranyos ember vagy, majd még írunk egymásnak. Itt vége, fuss el véle!

2021. jún. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Üres a naptár ilyen szempontból, de már tapasztaltam, amit az #5-ös írt.
2021. jún. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
83%
Alakul valami tinderről amúgy, a srác nem tudom mit akar én csak szexet, ennyi :)
2021. jún. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
63%
Hetes vagyok, vicces, ha leírom, hogy csak szexet akarok akkor jön a prűd lepontozó brigád :D imádom ezt az oldalt :D Remélem ti szűzen mentek férjhez :)
2021. jún. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
90%

#8

Pár éve valaki egy zeneszám címére volt kíváncsi. Nagyjából leírta, amit tudott a számról. Én ráismertem, és linkeltem róla egy videót. Azt is lepontozták. Pedig az nem is ebben a kategóriában volt. Ezen az oldalon, főleg ebben a kategóriában az a normális, ha lepontoznak.

2021. jún. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
36%

#7 Ha csak arra van szükséged,nyugodtan nekem is írhatsz,semmi rossznak nem vagyok az elrontója.

Ha valamit nem jól tudok ki javíthatsz,így biztosan jó érzés lesz.

Úgy csinálom ahogy mondod,ha te is szeretnél nyugodtan irányíthatsz.

Tanulhatunk egymástól is,mint pl a kétéjszakás kalandban.

Ha benne vagy írj nyugodtan.

2021. jún. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!