Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vele is azt fogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vele is azt fogja tenni mint velem?

Figyelt kérdés

Az exemmel 6 évig voltunk együtt, nálam lakott már 4 éve. (24 évesek vagyunk)

Időközben örökölt egy házat, amit apum meg én, meg öcsém segítettünk neki kipofozni. Fél éve munka kapcsán megismert egy jó módú, gazdag csajt,(22 éves, neki első kapcsolata) aki nem egy szépség, kicsit duci, de egyedülálló,(és nagyon nagy pofaju így utólag ezt hallom) és mint megtudtam írogatni kezdtek egymásnak, hónapokig titokban talalkozgattak. Fél évig ment ez míg egyszer lebuktak, én kiadtam az úját az exemnek.

Nagyon hiányzott, de tudom hogy rettenetesen félre ismertem. Persze ő végig engem szidott hogy én csaltam meg ezért akart mást keresni..

Állítólag most nagyon szerelmes, de a csaj akivel összejött fogyozni kezdett,mert gondolom látta hogy ő kb 20 kilóval több mint én vagyok, ahogy hallom minden nap süt főz rá, az exem ott van állandóan nincs kimondva de kb ott lakik. A csajt amit az exem kíván megveszi neki, viszont az exem a házra hivatkozva sehova sem viszi. Most állítólag a ház fejujításba is a csaj segít neki anyagilag is, meg azzal eteti hogy jövöre költözhetnek be együtt.

A múltkor írt rám az exem mert kerestem autóalkatrészt, ő meg ezzel bizniszel és adott el nekem valamit. Ugyanolyan kedves volt velem mint előtte. De azt is megtudtam hogy minden bizniszt a csajnál bonyolít le, ott szerel ott vannak a cuccai.

Szerintetek tényleg ennyire megváltozott és ez a "nagy szerelem" neki, vagy ezt a csajt is kihasználja?

Nekem anno azt mondta pár év és külföldre akar kimenni. Meg hogy engem is nagyon szeretett és boldogok voltunk.


2021. okt. 17. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom azt akarod hallani , hogy kihasznalja a lanyt aki "aki nem egy szépség, kicsit duci" , 20 kg -al legalabb tobb nalad. Hat hallod ritka ellenszenves vagy .
2021. okt. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj nem akartam negatív lenni. Csak a tényeket írtam le. Mer így látatlanban nehéz érzékeltetni amit érzek.az exem régen az ilyen csajokat mint akivel most van kinevette.
2021. okt. 17. 14:13
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Pasikban is vannak aranyásók. Exed is nagy valószínűséggel ilyen a sztori alapján.
2021. okt. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Kerdezo ! 1# vagyok ! Igazabol lehet , hogy ot is kihasznalja, de az is lehet , hogy tenyleg szereti. Ezt igy nehez megmondani . Mar be is koltozott a masik lanyhoz. Veled sem haboruzik. De azt is gondolom , hogy azert az nem normalis , hogy a hatad mogott kezdtek el talalkozni ...stb. En a masik lany helyeben nem tudnek megbizni benne.
2021. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Ne foglalkozz vele, hiszen màr az exed, keress valakit aki jól bánik veled
2021. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A csaj nagyon bele van zugva mert senki nem állt előtte szóba vele. Igy az exem bármit is mondott neki ő teljesen bevette. Neki még könnyű volt a helyzet mert ez a csaj nem lát át a kis dolgain.
2021. okt. 17. 14:40
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Kerdezo! Ne aggodj , ha kihasznalja akkor hamarosan megfogja tanulni a masik lany is. Sajnalom axt a masik lanyt ,hogy ennyire kiszolgaltatja magat es fel sem tunik neki .
2021. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy írsz róluk, mintha velük élnél. Süt főz meg fogyózik, hogy sokat van ott.

Teljesen feleslegesen agyalsz rajtuk.

Lehet hogy exed nem volt olyan felszínes mint te, és nem csak a külsőt nézi és most valóban szerelmes.

2021. okt. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő megéli a mát.

Most ezzel a nővel tervez ezt szereti, aztán meg azzal a nővel tervez, azt szereti, de azert ugy latszik nyitott a szembejövő uj partykra

2021. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csak szereti a potyát.

Nekem ez a fickó az a kategória, akivel jobb,ha össze sem hoz a jó sorsom,de ha mégis,akkor egy főnyeremény,ha sikerül megszabadulni tőle.

Majd évek múlva fogod ezt igazán értékelni,de legalább elővigyázatosságra tanított.

2021. okt. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!