Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30+ os nőnél mennyi még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30+ os nőnél mennyi még az "elfogadható" férfiak száma, akivel szexuális kapcsolatban volt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy 30-35 közötti nő, és úgy 25-30 férfival szexelt az élete során.

Ez sok vagy még belefér kategória?

Nyilván nem mind párkapcsolatból, sok egy éjszakás vagy pár hetes szexkapcsolatból jött össze.


2021. okt. 18. 19:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
64%
22 férfi volt eddig az életemben. Mindig is leszartam, ki mit gondol erről. Sosem szégyelltem, nem is vagyok rá büszke sem, csak megvoltak, és kész. Kit érdekel, ha közben nem hitegettem senkit, nem tettem tönkre kapcsolatokat. Jól esett.
2021. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
89%

Senkinek semmi köze hozzá, miért is kéne bárkinek tudnia?

Egyébként meg nincs ilyen, hogy mások által mi elfogadott. Mindenki úgy éli az életét ahogy az neki tetszik.

2021. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
28%

Borzasztóan rengeteg!

Onnantól, hogy 1 keze nem elég összeszámolni már szóra sem érdemes, ez a nagyon maximum határ nálam

2021. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%
Sose számoltam és nem is gondolom, hogy bárkinek el kéne számolnom vele.
2021. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem ez számít.

Ha amugy szimpatikus, de 30 ferfival osszefekudt kikukázod?

Foleg, hogy ez nem is elsorandis kérdés és lehet ki se derül.

2021. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
23%
Attól függ miért ennyi. Ha önbizalomnövelésre használta őket az kizáró ok mondjuk.
2021. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
28%
Igen ez sok… 10-12 szerintem a normális ebben a korban
2021. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
17%
Nem hát. Akinek ennyi partnere volt vagy himihumizgat, hogy mennyi volt, azzal randi sincs. Ha behazudgál kevesebbet, akkor később lesz kukázva az ebből adódó rigolyái miatt. Nem kell "elszámolni" vele, nem kell ítélethirdetést hallgatni, tájékoztatni érdemes ideje korán. Feltéve, ha komoly kapcsolatot akarsz gyerekkel, hitellel, kutyával stb.
2021. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
79%
Számomra sok lenne, mert sose volt egyéjszakás kalandom, nem tartom jó ötletnek. Zavarna, hogy akivel ismerkedek másképp gondolkodik.
2021. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
82%
#8 csak annyi hibádzik a gondolatmenetedben, hogy nem jut el a fajtád odáig hogy ítélkezhessen és kukázhasson, mert te vagy azonnal kikukázva. Ha valami csoda folytán lenne egy randid, azonnak repülsz ha felteszed ezt a kérdést. Kinek kell egy ilyen kontrolláló majom? Azonnal nyúlcipő az ilyenektől.
2021. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!