Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban ha mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban ha mindig csak egyik fél ad(nő), és a másik fél azt kimondja, akkor ad majd többet, ha több idő telik el a párkapcsolatban, mennyire elfogadható? Szexuálisan, érzelmileg is.

Figyelt kérdés
Adni úgy értem, hogy mindig csak a férfinak jó, szex után szeretgeti a nőt, de magánál a szexnél, a nő úgy érzi, nem számít.
2021. jún. 19. 14:51
1 2
 1/18 Lucaszek96 ***** válasza:
100%
Semennyire sem, azért szól 2 emberről
2021. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha az időre hivatkozik, akkor ne számíts semmire.

Ez akkor lenne fair, ha neked sem kellene adnod. A szexualitás két emberről szól egy kapcsolatban (legalábbis legtöbb esetben), így úgy gondolom, ha még hajladóságot sem mutat (számomra ha azt mondja, hogy majd, az nem hajlandóság), akkor veszett fejsze nyele.

2021. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Tanuljatok meg beszélgetni, és ez szex közben is fennáll. Ez nem csak az ő hibája, ha nem szólsz neki, hogy nem jó az együttlét, akkor még lehetősége sincs javítani.

A baj akkor van, ha elmondod a vágyaid, igényeid, de magasról tesz rá!

2021. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt tudja, mire vágyok. Ezt fogalmaztam meg, ezt kötötte időhöz. Azt mondja, ő lassú érzelmileg és önző sokáig.
2021. jún. 19. 15:12
 5/18 A kérdező kommentje:
A múltkor nem történt semmi, mert tudja, hogy szomorú vagyok a helyzettől. Azt mondta, nem akarja, hogy azt higgyem, kihasznál.
2021. jún. 19. 15:14
 6/18 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó, hogy nem jó. Itt arról van szó, hogy nem is akarja, hogy nekem jó legyen.
2021. jún. 19. 15:17
 7/18 A kérdező kommentje:
Ezt köti időhöz..
2021. jún. 19. 15:18
 8/18 anonim ***** válasza:

AKkor ez pont azt jelenti, hogy eddig kihasznált. Hiába nem volt legutóbb semmi, ennek már akkor eszébe kellett volna jutnia.

Előfordul, hogy az ember önző, de ha szeretne téged, akkor hidd el, hogy az okozná neki a legnagyobb boldogságot, ha téged boldoggá tehetne azzal, amire vágysz.

(2# válaszoló vagyok)

2021. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Arra hivatkozik, hogy érzelmileg lassú, hogy amíg nem vonódik bele érzelmileg, ilyen. És hogy ilyen is volt minden kapcsolatában addig, amíg nem jöttek érzelmek. De engem ez így lelkileg megtépáz.
2021. jún. 19. 15:24
 10/18 A kérdező kommentje:
Múltkor a szex után sírtam. Ő ölelt szorosan, aludt, nem vette észre, de nagyon kikészültem.
2021. jún. 19. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!