Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El vagyok késve? Lehetek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok késve? Lehetek még fiatal anya? Van még időm hozzá párt találni?

Figyelt kérdés

Mindigis fiatal anyuka akartam lenni, de ez a tervem kezd elúszni. 21 éves leszek januárban. Sem kapcsolat, sem lakás(otthon élek), sem félretett pénz. Még tanulok, amit tanulás mellett keresek az meg elszáll.

De mindegy. Itt a legfontosabb gát az, hogy nincs kapcsolat. És minél inkább igyekszem párt találni annál kevésbé megy. Az az igazság, hogy nem is a korokbeliek érdekelnek, hanem a kicsit idősebbek, akik már családot szeretnének.

Szerintetek így a nulláról lehetetlen az, hogy 25-26 éves koromra szüljek egy stabil kapcsolatba? 4-5 év elég erre?

Kezdem elengedni a görcsös társkeresést. Viszont akkor? Nem tudom, hogy mikor jön el a nagy ő-m akivel tervezhetem úgy az életem ahogy akarom.


2021. okt. 18. 21:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%
Lehetsz, de ha jót akarsz a gyereknek, és magadnak, akkor idősebb, pénzes pasit keress!
2021. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
20 évesen nagyon éretlen kijelentés, hogy mindig is erre vágytál. Mi van, ha 30 fölött találod meg az igazit? Nem lehet valakinek életcélja szülni, ilyenkor jönnek az elhamarkodott döntések, és elcseszett életek.
2021. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Felesleges ezen görcsölni.

Miért akarsz ennyire fiatal anya lenni? Nem baj, csak felesleges rápörögni.


Hagyd hogy az élet menjen, amerre halad. És ha 30 évesen szülsz akkor mi lesz? Semmi.


Szar kapcsolatba meg ne vállalj gyereket, csak azért mert fiatal anya akarsz lenni. A gyereked és te is megszívjátok. Légy türelmes.

2021. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

4-5 év alatt? Simán. Vannak, akik a megismerkedéstől 2 éven belül eljutnak a gyerekvállalásig, és nem azért, mert becsúszott.

Persze garancia nincs. De akárhogy is lesz, ne görcsölj, attól semmi nem lesz jobb.

Ismerkedni érdemes, mert ha nem találkozol senkivel, úgy tényleg nehezen találsz párt. De az emberek zsákbamacskák. Ritkán nyerhető meg a szerelem, nincs minden 2. zsákban, minden 20.-ban sem. Amelyik zsákban nincs, abba te nem rakhatsz bele, de ne is kotorászd csalódottan, vedd tudomásul, hogy ez van. Nem nagy dolog. Ez így normális.

2021. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát ez van. Én az anyaságra vágyok. Más magas pozícióra, utazásra, vagy fene tudja mire. Én az anyaságra.

Semmi baj sincs azzal ha valaki 30 évesen szül , de én több gyerekre vágyok. 25 körül szeretném megszülni az elsőt...

Persze nem egy rossz kapcsolatba. Épp ezert érzek, hogy nincs időm, mert lehet, hogy csak én vagyok balfék, de kimondottan nehéznek látom a jó kapcsolat megtalálását.

2021. okt. 18. 21:53
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Van esélyed még bőven.

Viszont legyél nagyon-nagyon körültekintő!

Engem anno elszédített a bébiláz rózsaszín szemüvege, hozzámentem az első cuki sráchoz, aki megkért, lett két lányunk, eltelt 10 év, én pedig megint apám házában lakom, mert az exemnek(38) eszébejutott, hogy még “élni akar”.

31n

2021. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Meg fogják rajtad érezni ezt a görcsös akarást a pasik és az első randi után fejvesztve menekülnek majd tőled. Gyereket akkor kell akarni, amikor megtalálod azt, akivel minden téren kölcsönösen kiegészítitek egymást. Nem az a helyes sorrend, hogy anya akarok lenni és ehhez keríteni egy spermadonort. Erre mondom, hogy ezt le fogják venni, ha nem változtatod meg a gondolkodásmódodat.
2021. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne görcsölj, biztos találsz valakit és 4-5 év bőven elég, hogy lásd, hogy elég stabil -e a kapcsolat a családalapításhoz.


31F

2021. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
5 év alatt még simán van rá esély, hogy ez összejöjjön, de azért ne ez legyen az elsődleges. Elhiszem, hogy nagyon szeretnél gyereket, de inkább szülj 2 évvel később a tervezettnél, mint egy nem megfelelő kapcsolatba.
2021. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Mekkora egy bunkó vagy te 9 es!
2021. okt. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!