Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olyan társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem olyan társkereső oldalakat mondani ahol sok a fiatal olyan 18-21 év környékén és lehet értelmes embereket találni?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam én élőbe is elég sokat de nem nagyon jártam sikerrel mindenki csak élni akar nem nagyon botlottam olyan fiúba akinek barátnő is kell. Ezért arra gondoltam kipróbálom a netes ismerkedést, próba szerencse. :)van olyan ismerősöm aki így talált rá a barátnőjére és 3 évig együtt voltak úgy hogy hátha. :D nektek esetleg pozitív élményetek ezzel kapcsolatban? 18/L

2013. szept. 7. 13:05
 1/5 Christiano Ronaldo ***** válasza:

badoo.com/hu/


De ha lány vagy akkor neked játszik a GYK is...

2013. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezzel próbálkoztam elsőnek teljesen sikertelen.. sok kamu profil stb...


Utána élőbe 2 hét alatt találtam egy csodás lány :) Aki most a barátnőm ez 1 éve volt.


ja és fiú vagyok :D

2013. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. lány vagyok oda is írtam.

2. akkor neked szerencséd volt :))

2013. szept. 7. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos a lányoknál se több,aki komolyat akarna.
2013. szept. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát te most nem egy ilyen oldalon vagy éppen? Én pl. tök értelmesnek tartom magam :D

18F

2013. szept. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!