Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oregnek latom a legtobb velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oregnek latom a legtobb velem egykorut?

Figyelt kérdés
30 eves ff vagyok es a legtobb 25 folotti not oregnek latom... Igy leszukul elegge a kor meg a lehetoseg 😀 Am eleg fiatalos vagyok altalaba max 25nek neznek. Milesz ha kesobb is csak a 20 evesek jonnek be vagy ez valtozhat? 🤨🤔
2021. okt. 18. 22:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
44%
Nefélj, ahány kérdés itt van a nagy korkülönbségű párkapcsolatokról, később is találsz huszonéves barátnőt.
2021. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
82%
Ha te a legtöbb 25-30 éves nőt öregnek látod, akkor a baj veled van. Ne viccelj már.
2021. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
11%
#2. Miért van vele baj? Azt hittem mindenkinek joga van válogatni partnerek közt anélkül hogy elítélnék érte. Ha a fiatalabb lányokat szereti akkor az az ő dolga.
2021. okt. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
71%

perverz


hát, vhogy meg kell ideologizálnod, h. miért a nagyon fiatal pipihúst szereted.

2021. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
100%
Persze, joga van olyan barátnőt keresni, amilyet akar, nem is erre vonatkozott a megjegyzésem. Más dolog azt mondani, hogy ő 20 éves barátnőt szeretne, mint azt, hogy egy 25 év feletti nő már öreg. A huszonévesek fiatal feltőttek, elég meredek azt mondani, hogy a többségük már öreg. Gondolom az a kivétel számára, akik ennél fiatalabbnak tűnik.
2021. okt. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
87%
Hű aranyapám, neked már most kapuzárási pánikod van. 🤦‍♀️
2021. okt. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
64%

Imadom a hasonlo kerdeseket kerdezo. Pont 25n vagyok! Es oregnek tartok egy 30-32 eves embert ahhoz hogy..barmit.. 28-29 ig tok okee teljesen rendben :) es persze a velem egykoruak.


Egy 19-20 eves hasonloan friss boru fiatal, nem fog epekedni egy nala BŐ 10+ evvel idosebbert. Ha csak nem sugardaddyt keres ugye 😂😂


Naná hogy kesobb is a 20-22 eves csajok fognak csak bejonni es eeen aki 25 vagyok mar neem mert tudod az idos :(

😂😂


Akkor lesz vicces majd amikor 37 evesen is anyadnal a kis cuki gyerekszobadban recskazol a 21 eves Dorina,vagy a 19 eves Natasa insta fotoira. :)


Es kozben csak a jobb kezed erosodik. Mert mas nem nyul hozzad.


Es ettol meg jobban fogsz engem gyulolni es az osszes 20-25 evest :D akik gonoszak oregek es nem akarjak megnezni milyen vagykivulbelul. :D


Hahaaaaaaahaaaaa


Recskazz tovabb a gyerekszobadban :D vagy a kisalberletedben csajok fotoira akik meg csak vissza se koszonnek neked :D es gyulold meg az osszes not mire betoltod a 40.et es akkor is oregnek erzel egy velemkoru 25evest. :D


Annyira szorakoztato lesz amikor ideirod h egy pro$*** Q* meg az edesjo a* es leszolsz mindennek mert felb* az agyad es jossz h mocskos Q vagyunk mindd es gyulolsz minket. :D


Haha

2021. okt. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
29%
7. Úúú valaki nagyon telibe lett találva.
2021. okt. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
62%

Úúú nekem egy 28 eves pasiii talal be :D soooook eve mar.


Egyutt oregszunk fonnyadozunk.. ahogy a kerdezo irna le....


#7 voltam. Igazat irtam.


Puszi

2021. okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
23%
9. és miért kavart fel ennyire ez a kérdés?
2021. okt. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!