Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a velem egykorúak többsége jobb helyzetben van, mint én?

Figyelt kérdés
Komolyan már tökre szégyellem magam, ha összetalálkozok például egy volt osztálytárssal. Ha végignézem szinte mindegyik volt osztálytársam vagy házas, gyereke van, vagy hosszú kapcsolatban él. Én ezek közül egyiket se tudom felmutatni, mert a kutyának se kellek, csak esetleg rövidebb időre, de azzal meg nem sokra megyek. Már úgy szeretném ha nem gondolnának rólam rosszat, ugyanis a szinglikre azt mondják, hogy senkinek se kellenek. Néha még irigykedem is rájuk. Most lesz aki írja, hogy tegyek érte, de azért ráakaszkodni se akarok senkire, meg erőltetni sem lehet semmit.
2020. júl. 13. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Na most akkor mi a gond?

Az hogy kinéznek az emberek (biztos hogy nem) mert szigli vagy?

Vagy szeretnél már kapcsolatot de nem sikerül?

Mert nem mindegy, hogy csak a látszat miatt akarsz összejönni akárkivel, vagy tényleg találni akarsz magad mellé egy társat.

2020. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Most lesz aki írja, hogy tegyek érte, de azért ráakaszkodni se akarok senkire, meg erőltetni sem lehet semmit."

Tenni nem úgy kell érte, hogy rátelepedünk valakire, aki mindezt meg tudja adni nekünk. Egyből fel akarod csináltatni magad, vagy felcsinálnál valakit, hogy neked látszólag ez meglegyen? Miből gondolod, hogy a családosok, illetve a hosszú kapcsolatban lévők boldogabbak lehetnek, mint egy egyedülálló?

2020. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom felcsináltatni magam, bár látom, hogy aki ezt teszi, azt nem hagyják ott, sőt valakit el is vesznek feleségül. Abból gondolom, hogy boldogabbak lehetnek, mert ezt látom Facebookon, vagy az életben is, ha összetalálkozok ismerősökkel. Látom ahogy mennek kirándulni, nyaralni, szülinapi páros, boldog képeket. Nekem a születésnapomon sose volt párom sem.
2020. júl. 13. 15:08
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Azért azt elmondhatom, mert rengeteg példát láttam rá, hogy facebookon csak a vetítés megy, hogy jajj de jó jajj de szép minden, közben meg nem, sőt. De hát ez a média ereje, mindenki csak a szépet és a jót mutatja, mintha más nem is létezne. Közben meg a kapcsolat haldoklik, pár év múlva is nézd meg, hogy akiket most irigyelsz mennyi elvált lesz.
2020. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ki kell, hogy ábrándítsalak, a közösségi oldalakon mindenki próbálja a legjobb színben feltüntetni az életét, és ez a valóságnban, idegenek, barátol, sőt rokonok között is így működik. De ha boldogok is, miért fáj az neked? Szerinted egy egyedülálló nem lehet boldog? Neked nincs semmi értéked, hogy csak a család meg a társ a fontos? Igen, könnyebb elvenni feleségül azt, akit felcsinált valaki, mert a gyerektartás piszok sokba fáj. Amellett tarthat szeretőt.

Dolgozz azon, hogy elégedetebb legyél az életeddel, mert így nagyon nehéz lesz társat találni, hogy mindig a mások látszat tökéletesen boldog élete után sóvárogsz. Hidd el, egy kapcsolatban vannak veszekedések is.

2020. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele mit vetítenek magukról, max facebook csoportokat nézz , ne az ismerősök vetítését. Fele sem igaz, akkor minek nézni. Az utcára is ha kimennek, már ott is a műmosoly, de azt nem tudod mi a helyzet a lakásban ha csak ők vannak. Inkább beszélgess emberekkel, akkor megtudhatod a nehézségeket és tanulhatsz belőle.
2020. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ÉN is sokszor végignézek a volt általános + középsulis osztálytársaim között...


kb 30-ból 3-nak van gyereke, és 2 házas.

Ez a 34-36 éves korosztály.

2020. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igyekezz.
2020. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!