Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan fogom tudni, hogy vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan fogom tudni, hogy vele akarok *mindent*?

Figyelt kérdés

2.5 éve vagyunk együtt a párommal.


Bár olaszos vehemenciával éljük a kis életünket, vannak viták, de ki merem jelenteni, hogy szeretjük egymást.


Pontosabban.. Én nem tudom eldonteni, hogy ez szerelem, vagy szeretet.


Van néhány olyan dolga, ami miatt én nem merek elrévedezni ilyen gondolatokon, hogy esküvő meg közös ház, holott ő már meg akar kérni, és ingatlanokat nézeget, és a baban is elkezdene dolgoznj.


Nem tudom megfogalmazni mi tart vissza, annyira atadnam magam az érzésnek, és tervezgetnék, de valahogy ilyen téren nem tudom öt komolyan venni. Szégyellem a gondolatot is, de talán nem tudom eléggé tisztelni mint férfi..


Valahogy nem látom azt, hogy ő igazi ferfiként viselkedne rengeteg elethelyzetben (volt egy elég zűrös idoszakunk), lehet emiatt.. Nem tudom.


Szeretem es nem akarom elvesziteni, de valami nem kerek, es nem tudom hol fogjam meg a dolgot.


31N


2021. okt. 18. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre most mi mit mondjunk?

Próbáljátok ki a tanácsadást, beszéljetek pszichológussal,...passz..

2021. okt. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagy azt érzed, hogy vele szeretnél mindent, és kétséged se lesz felőle, mert maradéktalanul boldoggá tesz

2. Vagy lesz kétséged, hiányérzeted, de mégis vele csinálsz mindent - házasság, gyerek, közös ingatlan, mert ő már ott van neked, és hangoztatni fogod, hogy milyen jó neked, de belül tudni fogod (és érezni), hogy valami "nem kerek", nem vagy igazán boldog

Úgy vélem valamiért az utóbbit választja sok ember, mert szinglinek lenni, pontosan tudni, hogy mit szeretnél, meg fáradságos úton megtalálni, akivel tényleg öszeillettek annyira, hogy boldogok legyetek és ne legyen hiányérzet, na az valamiért derogál sok embernek. Sokan érzik úgy, hogy kicsúsznak az időből, meg alsóbbrendű dolog szinglinek lenni. Nos, inkább először szívjak, és legyen időm magamra, minthogy hamar párt találjak, aztán később szívjak, és próbáljam bepótolni a fiatalságomat.


Persze ez csak egy általános vélemény, simán lehet nem illik rátok. Ha kicsit többet árulnál el a párodról, és magatokról, akkor konkrétabb választ lehetne adni.

2021. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
na erre sem írok hülyeséget inkább..
2021. okt. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ha ez a kérdés felmerült benned, a soraidból kiszűrődő érzetszálak alapján azt mondom ti inkább NE házasodjatok össze! Alapvető eltérések vannak a személyiségetekben, s nem azért mert "olaszos" a viszonyotok.
2021. okt. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, tipikusan ez az a kapcsolat, amiben nem szabad házasságra lépni.
2021. okt. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt így ahogy ide leírtad, higgadtan érdemes megbeszélni vele, párterápiát is próbálhattok.

Fontos kimondani mindent, ami zavar, amit nem szeretnél/másképp szeretnél, még azelőtt fontos az ilyen problémák lezárása, megvitatása, mielőtt életeteket összekötitek.

2021. okt. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi történt a zűrös időszakban? Ha nem tudsz férfiként tekinteni rá, csak rabolod az idejét.
2021. okt. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem látod őt férfinak, ne menj hozzá és főleg ne szülj gyereket. Szimplán a szeretet kevés lesz egymás mellé egy életet leélni, gyereket felnevelni.
2021. okt. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Már most látod, hogy ezt nem kéne.
2021. okt. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!