Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az "ismerkedés" (beszélgetés)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "ismerkedés" (beszélgetés) melyik pontján érdemes elmondani, hogy foglalt vagyok és nem akarok semmit?

Figyelt kérdés

Gondolom többen ismerik a vicceket, amikben az alapszituáció az hogy a csaj már a sima köszönésre is egyből rávágja, hogy "van barátom". Nem szeretnék ez a véglet lenni, eleve nem biztos hogy egyáltalán romantikus/szexuális céllal szólít le valaki, bunkónak érezném magam ha azonnal ezzel indítanék.

Viszont volt már olyan saját tapasztalatom amikor megkaptam a magamét mert túl későn szóltam, hogy nem is vagyok szabad és én nem "úgy" akarok ismerkedni...

Nem akarok se lekezelő/beképzelt lenni, se bátorítani a pasikat.


Szóval ha van párom, akkor ezt a tényt mikor illik közölni, ha megismerek valakit és kedves velem?


2021. okt. 19. 10:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen helyzetben vagyok, hogy nem vagyok a másik szándékában és nem akarok kínos helyzetet, akkor úgy szoktam csinálni, hogy beszélgetés közben megemlítem a barátomat. Nem direktbe, hogy van barátom, csak szóba hozom. Pl. hétvégén milyen programot csináltam a párommal vagy bármi ilyesmi jellegűt, ami az adott témához passzol.
2021. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ha randira hiv vagy elkezd nyomulni. Kicsit olyan érzésem van h csak addig játszik a vanpárom kártya amig a kérőd nem néz ki sokkkkkkkal jobban mint a párod. Akk jöhet a nemszoktamilyetcsinálni de miért ne csalnám meg kártya.
2021. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1

Köszi, én is igyekszem így irányítani a beszélgetést, de nem mindig jön ki úgy.


#2

Köszi, de irreleváns hogy hogy néz ki az illető. :)

2021. okt. 19. 10:09
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Párod h néz ki?
2021. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kérdezd meg tőle, hogy milyen volt a hétvégéje/mik a tervei (attól függően, hogy milyen nap van). Valószínűleg vissza fog kérdezni és akkor már mondhatod is, hogy nálatok mi volt/lesz. Ha nem adja magát a helyzet, irányítsd te úgy, hogy meg tudd említeni egyszer valahogy.
2021. okt. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

#4 Az ablakon keresztül. Mi köze a kérdéshez?


Ugyanazt akartam írni, mint #1 - csak mellékesen megemlítem, hogy párommal ezt meg azt csináltuk, vagy a témával kapcsolatban a páromtól tudom, hogy ez meg az van.


Volt olyan, hogy nyomulósabb volt a pasi, el akart hívni valahova. Ott mondtam is neki, hogy rendben van, de szeretném hívni a páromat is.


Végül tök jó lett, jól éreztük magunkat, és nagyon finom pizzát ettünk :)


(Fickó felfogta a dolgot, párom meg barátságos, nem féltékeny fajta)

2021. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hol történnek ezek az ismerkedések? Bulihelyen érdemes hamar elmondani, mert oda csajozós, pasizós céllal érkezenek az emberek. Tehát ha pl. meghív egy italra megmondod, hogy nagyon kedves tőle, de mint foglalt nő ezt nem fogadhatod el.

Nem érdemes várni ezzel, csak megfelelően kell kommunikálni.

2021. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7

Munkában, utcán, haveri társaságban, stb. Szórakozóhelyekre nem járok.


Köszi a tippeket.


A párom a szemén néz ki, #4. :)))

2021. okt. 19. 10:33
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ezt a vicceskedést még gyakorold.
2021. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
7%
Akkor, ha az új pasi nem alfásabb a mostani pasidnál, és nem akarsz liánozni.
2021. okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!