Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Szerintetek mi lenne jó döntés? Ti a helyemben mit tennétek?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok. Nemrég lett vége a 3,5 éves kapcsolatomnak. Sajnos a volt barátnőmben nagyon nagyot kellett csalódjak, kiábrándultam belőle teljesen. Még nem vagyok túl a dolgon, érzelmileg még megvisel. Egész jól haladok a lezárással magamban, de még azért időre van szükségem. Találkoztam egy nagyon aranyos lánnyal, akit tuti randizni vinnék, ha nem lennék ilyen érzelmi állapotban. Nagyon szívesen megismerném, igazán kíváncsi vagyok rá. Egy közös ismerősön keresztül találkoztunk, mert segítségre volt szüksége és én voltam aki tudott segítő kezet nyújtani, így találkoztunk, ezért is tudjuk egymás telefonszámát. Azon gondolkozok, hogy felhívom és elhívom egyet sétálni, beszélgetni. Semmit nem várok a dologtól, csak tök jó lenne megismerni. Mit gondoltok, fair lenne ez így vagy inkább még hagyjam és ha túl vagyok a korábbi kapcsolaton, akkor lépjek felé?

2021. júl. 2. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozni lehet, de szerintem megmondhatod, hogy nem állsz készen komolyabb kapcsolatra. Ha bír akkor megérti.
2021. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha ezt elmondod neki, az a lehető legkorrektebb dolog, amit tehetsz.
2021. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen hívd el, mert ha igent mond akkor nyitott feléd. Ha az első beszélgetés meggyőző akkor annyit mondhatsz, hogy a kapcsolat elején legyen türelmes veled szemben, de mindent megteszel azért hogy rá koncentráljál. Ne említsed meg a volt barátnőd nevét sem és azt sem hogy csalódtál benne. Mivel leírásod alapján nem volt sok kapcsolatod így erre is hivatkozhatsz, szerintem ez sok nő szemében erény mint hátrány.
2021. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

". Mit gondoltok, fair lenne ez így vagy inkább még hagyjam és ha túl vagyok a korábbi kapcsolaton, akkor lépjek felé?"

Miért ne léphetnél? Attól h ismerkedsz, nem ígéred meg hogy ti most bármit fogtok csinálni, vagy szerelmet akarsz.

2021. júl. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd. Csak beszélgetni hívod el, meg max fagyizni ha úgy tartja kedvetek. Ez csak barátkozás. Hátha tudna neked adni valami hasznos tanácsot is. Barátok simán lehettek és addig sem a négy fal között sínylődsz. Itt a nyár, meleg van, a nap ezerrel süt. Rajta! Hívd el! ;)
2021. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!