Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tűnnek el, ha békés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnnek el, ha békés volt az elválás?

Figyelt kérdés

Exekről van szó. Mindkettővel azért szakítottam, mert nem működött a kapcsolat, de attól még mint ember kedveltem őket. Mindkét kapcsolat barátságból alakult ki. Aztán amikor úgy érezték a szakítás után, hogy már nincs esély, teljesen beszüntették a kommunikációt. Pedig jóban voltunk, nem vitával váltunk el, mindent tudtunk egymásról.

Egyik exemmel a mai napig barátok vagyunk, működik évek óta. Ha a másik kettőt nem is sodorta messze tőlem szakítás után sem az élet, miért szívódtak fel?

27/n


2021. okt. 21. 13:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Talán mert ők nem azok a típusok, akik szeretnek jópofizni szakítás után? Egy exemmel sem tartom a kapcsolatot, ők már a múlt.
2021. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

mert akivel nem vagyunk kapcsolatba az ne is akarjon barátkozni. Legsz@rabb duma, hogy csak barátkozzunk.


Kösz, akkor inkább a nagy semmi.

2021. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg így könnyebb nekik téged elfelejteni.
2021. okt. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
Mert vannak férfiak akik szó szerint lezárják a múltat, nincs szükség barátságot fentartani ha nem volt baráti érzés a férfiban, lehet te szakítottál de ők sem nézhettek már nőként rád , barátként meg főképpen nem .
2021. okt. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek nem egyformák. Három ember, ebből egy így, a másik kettő úgy kezeli, zárja le magában a témát. Te is zárd le magadban a dolgot és ne a múlton rágódj. Ők is túlléptek rajta s könnyen lehet már új párjuk van (s olyankor nem mindenki komálja ha a párja az exével bratyizik).
2021. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

2: Nem mondtam egyiknek sem, hogy legyünk barátok.:) Gondoltam, mivel előtte is azok voltunk, evidens, hogy néha beszélünk.

3: Erre gondoltam én is....

4: Tehát ők sosem barátként kezeltek, csak kapcsolat reményében voltak jóban velem évekig?

2021. okt. 21. 13:58
 7/28 A kérdező kommentje:
5: Nincs új párjuk, ez biztos.
2021. okt. 21. 13:58
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Akkor nem tartotta semmi érdeklődés irántad őket .
2021. okt. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%

Ez lenne a normális, nem az, hogy jóban maradtok. Ha szakítás után baráti kapcsolatot tudtok tartani, akkor sosem szerettétek egymást, vagy annyira elhidegültetek érzelmileg, szexuálisan, hogy nem mozgat meg a másik. Az ilyesmit még csak barátságnak sem mondanám, csak hogy tudtok egymással beszélni.

A szakítás fáj, csak ezek szerint nem neked, el kellene tudni képzelni, hogy nem mindenki ilyen racionálisan gondolkozik. Ez benne van a pakliban, hogy haverként már nem fog vele működni soha.

2021. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%
Jó attól még minek csivitelgesenek, csak mert te épp így gondolod? Élik az életüket és te nem vagy része neki, mert kiraktad őket.
2021. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!