Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még alakuló kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még alakuló kapcsolatban mikor "illik" elmondani hogy 30 évesen szűz vagyok mert molesztáltak? Ciki nagyon?

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

NEM ciki, ha molesztáltak!!


Nekem az se lenne ciki, ha csak simán úgy alakult volna.


De ez így minden, csak nem ciki! Nem a te hibád!

2021. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát szexualisan zaklattak de nem erőszakoltak meg. Jól értem?


De amugy aki molesztalastol függetlenül is szűz, tehát nem zaklatták de szűz az sem ciki.


A te helyzeted inkább szomorú.


Miért lenne ciki ha valaki szűz.

2021. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 1-es írta nem a te hibád hogy molesztáltak. 2-es vagyok.
2021. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja es a válasz amikor úgy érzed. Magyarán nem idő hanem bizalom kérdése. Neked kell tudni és érezni mikor jött el az idő hogy elmond ezt egy alakuló kapcsolatban.
2021. okt. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Az ágyba bújás előtt nem sokkal mondd csak el szerintem. Ha amúgy elvagytok, akkor ez nem lehet probléma. Ne ezen az egy dolgon mérd magad!
2021. okt. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

egyalaltalan nem ciki, itt neked nincsen semmi szegyellnivalod, csak annak aki ezt tette veled. ha mar oda kerultok, hogy aktualis a szex tema is, akkor felhozhatod, hogy nincs sok tapasztalatod, mert tortent a multadban valami ami traumatizalt e teren. (azt hogy mennyire fejted ki, rad van bizva)


akit ez visszatantorit, azt el kell kerulni.

2021. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Tudod mi a gond? Az, hogy ez 99%-ban egy rossz szexuális élethez fog vezetni. Én benne voltsm eg ilyenben, sosem tudta a párom túltenni magát, én meg ezt éreztem, és az egész szexuális életünk csak egy görcsös akarás volt. 2 évig bírtam, aztán elengedtük egymást. Azóta egy asszex férfival élnek házasságban. Én örülök hogy így sikerült neki, szerintem mással is csak problémája lett volna, ami nagyban rontotta volna az önértékelését.


Nem mondom hogy veled is ez a helyzet, de én annó benne voltam a témában, több fórumon is érdeklődtem, sokan mondták ugyanazt amit én most leírtam.

2021. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám el a kapcsolat elején! Ehhez egy igen mély bizalom kell, ami időigényes. Ha szóba jönne a szüzesség, vagy már arra kerülne a sor, akkor természetesen elmondanám, hogy ő az első. Ha tovább kérdez, akkor annyit mondanék, hogy rossz emlékek miatt ez neked sokáig nagyon nehéz volt. De ő az első, akire úgy érzed, hogy rá mered bízni magad:)
2021. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tyű 7#-es, ez a görcsös akarás emlékeztet magunkra. :-/
2021. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!