Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozott már valaki Incelle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozott már valaki Incellel, mondhatjuk hogy az Incelek köztünk járnak?

Figyelt kérdés

2021. okt. 22. 13:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem, ezt nem lehet kimondani mivel anyuci csecsen lognak egesz nap
2021. okt. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
Nem, és nem is érdekelnek. Olyan fanatikusak, mint a Jehova tanúi.
2021. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%
Ezek kis se bújnak anyuci pincéjéből..
2021. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Igen.

Rokonom.

A szulei babakora ota neveltèk elszigetelten meg féltve óvva, meg beteges volt igy puszit sem adtak neki az alap természetes kommunikacioi(szeretet ölelés)nincsenek, vendegeket soha nem hivtak abszolut antiszocializáltak a szülők is.


A srac 40 évesen is szűz, mai napig képtelen puszit adni is mert fúj, annyira lett csak kepes hogy egyaltalan emberekkel tud beszelgetni, munkahelyre be tudott illeszkedni.

2021. okt. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Én se találkoztam még egy darab incellel se az életben, csak itt az oldalon hergeli 2-3 a népet.
2021. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

hat ezt nehez megmondani, mert ugye nem mindenkinek a szexualis eleterol van fogalmunk, illetve a nogyulolo, agymosott eszmeket sem hiszem, hogy fennhangon hirdetni mernek mondjuk a munkahelyukon vagy a vasarnapi csaladi ebednel. tehat siman lehet, hogy vannak ilyen agymosottak a kozelubkben, csak mivel eloben fuluket-farkukat behuzzak, ez soha nem derul

ki.


gimiben volt egy incel gyanus osztalytarsam, neha elejtett egy-ket nogyulolo megjegyzest, illetve eleg nyiltan rasszista, homofob, antiszemita stb. volt, ugy vettem eszre, az incelek tobbsege ilyen. lanyokhoz nem sok koze volt, leginkabb beteg lovoldozos jatekokkal jatszott meg fantasyt olvasott. akkor meg nem ismertem ezt a kifejezest (10-15 eve), de szerintem ra lehetett volna mondani akkoriban.

nem vagyok benne 100%ig biztos, de talan idokozben lett valami kapcsolatfelesege, de nem tartott sokaig, arrol fogalmam sincs, szuz-e.

2021. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

Én ismertem ilyet. Kb 3 éve ismerkedtünk Tinderen. Kedvesnek tűnt, csak aztán még randi előtt rám tapadt, utána pedig mèg jobban. Összesen 3x találkoztunk, de a harmadiknàl már tudtam, hogy ez nem fog menni.

Nem volt semmi élete, folyton beszélgetni akart velem, és betegesen ragaszkodott a rövid ismerkedés ellenére.

Megmondtam neki, hogy ez nem fog menni. Utána is erőszakoskodott, hogy adjak esélyt, mert szerinte összeillünk, (az nem számított, hogy szerintem nem) mondtam, hogy nem.

Utána próbálta úgy beállítani, mintha barátkozni akarna, de persze átlátszó volt.

Kórházba kerültem pár hónap múlva, és írt, hogy jobbulàst, vett azóta autót, szívesen megmutatná. Mondtam, hogy köszönöm, nem, de kedves, hogy érdeklődött.

Hülye voltam, mert viszonzásként ráírtam pár hét múlva, hogy hogy van, és hogy köszönöm a múltkori érdeklődését. (Akkor ismerkedtem meg az azóta is meglévő pasimmal).

Ahogy kiderült számára, hogy van valakim és csak érdeklődtem felőle, kibuktak a nőgyűlölő megjegyzések. Azok a tipikusak, hogy 30 felett elhasznàlt egy nő, meg ilyen szurkálódások felém, hogy bántson.

Írtam neki, hogy oké, akkor itt volt elég, letiltom. Szabadkozott, hogy nem akart bántani, blabla. Mondtam, hogy nem érdekel, most már látom, ki ő.

Biztos vagyok benne, hogy azért kapálózott, hogy ne tiltsam, mert még akkor is reménykedett, hogy megkaphat, nem pedig azért, mert megbánta, amiket írt.

Egyèbként én voltam 30, ő pedig 38 kb.

2021. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%

"Én ismertem ilyet. Kb 3 éve ismerkedtünk Tinderen"

Hát ez egész gyorsan kibukott, már itt az első mondatnál

Incelekkel ti nem ismerkedtek Tinderen, ha igen (azaz vonzónak találjátok normális nőként) akkor ki van zárva hogy az illető a nőknél eladdig teljesen sikertelen férfi legyen. Ez kb olyasmi mintha én azt mondanám egy nőre hogy "szűzk.rva", mekkora paradoxon már ilyet is mondani!

2021. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%

"mondhatjuk hogy az Incelek köztünk járnak?"

Nem, az incelek a Jupiter egyik holdjáról írogatnak ide

Nem tudtad kérdező?

Az az incel hold, onnan nézünk le rátok

2021. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%

Ez mekkora baromság, amit leírtál, 8.

Egy fotója volt kint, ami nem volt rossz, de hát tudjuk, hogy 1 db fotó még semmit nem jelent.

Élőben már nem igazán tetszett, de gondoltam, nem hajtom el, hátha kialakul.

Megjegyzem, miután közöltem, hogy hagyjuk a további randizást, többször rám írt, és hajtogatta, hogy ő senkinek nem az esete, nincs sikere a nőknél. Hogy kb ezért adjak én esélyt.

Azt is megjegyezném, hogyha őt személyesen láttam volna először, egyáltalán nem álltam volna vele szóba.

Ápolt volt, semmi gáz nem volt a küldejével, mégsem vonzott.

Simán lehetett volna nője, de ezzel a tapadással és a nőgyűlölő megjegyzésekkel annál is kicsapta volna a biztosítékot, aki vonzónak tartja.

Amikor pedig kiderült, hogy csak barátságos érdeklődéssel írtam rá, teljesen kiakadt, hogy ő azt hitte, szeretnék valamit. Amikor pedig megtudta, hogy van valakim, akkor kezdte el tolni a gyűlöletet igazán.

Szerintem tipikus incel:míg remèlt valamit, nagyjából megpróbált viselkedni, tenyérbemászóan mézes-mázaskodni, hogy ne ütközzön ki a nőgyűlölet, aztán amint elvesztette a remènyt, már zúdított is mindent rám.

2021. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!