Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan próbálkozzak egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálkozzak egy olyan lánynál, akinek az egyik barátnőjének udvaroltam korábban? Rádásul egy helyen dolgoznak.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az a "korábban" még viszonylag friss is, mert mostanában randizgattunk, de úgy tűnik, hogy nem haladunk semerre, plusz a csaj nagyon kényes és körülményes. Részemről múlóban a varázs. Mindegy, ez nem egy, ha nincs ló, akkor jó a szamár is helyzet, ugyanis ez a másik lány tényleg nagyon szép, érettebb a másiknál, és ha őt ismerem meg előbb, akkor rögtön rá esett volna a választásom.


Szóval hogy csináljam?



2021. okt. 23. 19:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha normális, akkor valószínűleg nem fog neked esélyt adni. Főleg ha ilyen friss sztori a barátnőjével.
2021. okt. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%

Egy lány lepontozott.


Mèg egy tanàcs:

Nő ügyekben SOHA ne kèrj nőktől tanàcsot!

2021. okt. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséged. Bejelöltem facebookon, bár a csevegést nem ott tervezem (vagy tervezném) vele, de így első lépésnek miért is ne? :)


Őszintén, nem akarok valami értetlen kreténnek tűnni, nem akarlak fárasztani, viszont egy kérdésem van még. Mi van akkor, ha majd elkezd ellenkezni, hogy, tudod... "nekem ez így nem okés, hogy nemrég még a barátnőm érdekelt téged..." tehát, hogy tényleg ne higgye pótléknak magát?


u.i.: Én minden válaszodat felpontoztam már tegnap is. :)

2021. okt. 24. 14:46
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy pótléknak érezné magát.


De ha tetszel a barátnőjének, akkor emberségből nem tesz ilyet a barátnőjével. Barátnő/haver exével nem kezdünk.

2021. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14


Jajj màr.

Embersèg?

Össze se jöttek könyörgöm.

Én is lenèzem az összes hűtlent ès hàzassàgtörőt, de ez màs kategória.


#12 voltam még a többi

össze sem illenek az elsővel , nem történt semmi.


Akkor lenne max köcsög a kérdező , ha az első lànyban lenne érzelmi kötődés a kérdező fele , de nem úgy írja le hogy lenne bármi is

2021. okt. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nos, igen, nyilvánvaló, hogy a részéről semmiféle érzelem nincs felém, és nálam is megtört valami, nem érzem magam szarul, hogy nem lesz ebből semmi, egyszerűen nem érzem, hogy hiányozna nekem.
2021. okt. 24. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!