Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nem értem, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem értem, ha valaki próbálkozik és elutasítják beég, ha nem próbálkozik nem lesz barátnője?

Figyelt kérdés
Mindegy mit csinál, neki rossz lesz, bezzeg a nők nem csinálnak semmit még is az övék lesz amit akarnak, ez milyen már?
2012. márc. 12. 23:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
A csúnya nőknél a kutya sem próbálkozik.
2012. márc. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
jaj te szegény. igaz, hogy évezredek óta így megy, és eddig még a legtöbben túlélték ezt a szörnyű megaláztatást és megrázkódtatást valamilyen módon. még szerencse, hogy a barátnő nem létfeltétel, és meg lehet élni nélküle is. ha meg akarsz, akkor nem hisztizni kell, hanem túllépni a beégésen. ennyi a téma.
2012. márc. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Ez van tesó, nőnek jobb lenni manapság!


NÁlam még az a vicc, hogy ráadásul helyesnek tartanak a lányok, de mégis csak barátnak, ismerősnek voltam eddig midnig jó.


Az okát is sejtem, mert jó fiú vagyok!

2012. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Igen túlélték. De nagyon sok pasi egyedül maradt kegyetlenül. Ez pedig ma is folytatódik. Sokan kivédhetetlenül egyedül maradnak a nők horrorszerű válogatása miatt.
2012. márc. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

ma 23:22


te tuti lány vagy!


fing.d nincsen arról mit szenvedek el én és fiú társaim a sok aljas nőszemély miatt (tisztelet a kivételnek)

2012. márc. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Ha odamésze egy lányhoz, akkor 90%, hogy a barátzónában kötsz ki. Mivel annyira durván válogatnak, hogy 10 pasiból jó ha egyel akarnak dugni. A többi megy barátnak, de úgy, hogy többet a csaj nem nagyon akar veled beszélni. Mert a barátzónába is viszonylag helyesebb pasik kerülnek, akik még bejutnak a csaj bugyijába, ha a szupermen alfamacsóval szakítana, akkor közülük választana egyet dugótársnak.
2012. márc. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
ja 23:22 szerintem is lány, ő könnyen beszél hiszen soha senki nem utasítja el, milyen hawai lenne ha hozzám is sorban állna egy csomó nő és nekem semmit nem kéne értük tenni, csak szelektálni, mert ugye a nők ezt csinálják velünk.
2012. márc. 12. 23:28
 8/31 anonim ***** válasza:
Ja és régen nem válogattak ennyit a nők. Édesapám nagyon nem volt jókép sem gazdag, édesanyám meg nagyon jól nézett ki, mégis szerelmes volt apámba. Most pedig csak ezeket a csőgatyás, melírhajú, full szőrtelenszépfiús, 40 kilós csontzörgetőket tekinti a legtöbb csaj jópasinak.
2012. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Azt is utálnád, ha nem szelektálnánk, mert akkor nem éreznéd magad "a kiválasztott"-nak. Ha minden nőt megkaphatnál, hova lenne a vadászösztön? Olyan lennél, mint akit kiheréltek, mint a legtöbb fiú tinisztár.
2012. márc. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Aki meg nem hasonlít ezekhez az amcsi tinisztárokhoz, azt rémálomnak tekintik a lányok, egy csótánynak, akit el kell taposni. Úgy könnyű a csajnak dirigálni, hogy buliban minden este odamegy 10 pasi és annyit kell csak mondania, hogy van óvszered?, vagy lekopás van öreg. Ha meg egy pasi sem volt Brad Pitt aki odament volna, hát gondolja magában, hogy holnap is van nap, ma nem dugunk, holnap hátha.
2012. márc. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!