Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnömmel megszervezzük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnömmel megszervezzük az esküvöt, még ott a helyszínen is mondhatok neki nemet, ha meggondolom magam az utolsó pillanatban?

Figyelt kérdés
2021. okt. 24. 00:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hm. A motel szobas kérdéshez hasonló. Miért van olyan érzésem hogy sablon kérdés?


Mindkét esetben mondhat nemet.


A par oraja irt hasonlo kérdésre is.


Ilyen helyzetekbe nem a pénzt kell nézni hanem a hasonló kérdésnél a nem akarja az aktust igen indokolt érv a nemre. Ennél a kérdésnél szintén indokolt a nem ha rájöttél mégsem akarod mert nem szerelem.


Kifizetődőbb ha őszinte vagy vele ha ez nem szerelem de esküvő előtt kéne ne ott a jó nép előtt alázd meg. Mert csak boldogtalanság ára lenne az a pénz amit az esküvőre fizettetek.


Bár én ilyen helyzetben jelezném a násznépnek hogy ne menjenek addig haza ha nem is eskuvoi lagzi akkor szeretném ha buliznának egyet ha már fizetve van minden én meg elvonulnék. Ha jó fejek akkor rendeznének nekem egy hoppon maradt menyecske táncot es lehívnának hogy felviditsanak de nem várnám el se az ajándékokat.


Aztan soha nem lehet tudni hogy a vőlegény nem e szivességet tesz a menyasszonynak es a menyecske tánc közbe táncoltatja meg az igazi. 😏



Oltári nőt nézd meg ha Oltári pasi akarsz lenni.

2021. okt. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Jaja! Azaz igazi buli :)
2021. okt. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
96%

Mondhatsz nemet, de ha a helyszínen teszed, akkor biztosan elhagy a barátnőd és az összes rokonod, barátod, aki ott lesz fogyatékosnak fog nézni. A következő kapcsolataidban is érdekes lesz, amikor meghallják ezt a sztorit.

Inkább fújd le előtte, jobban jársz ha még most "csendben" csinálod.

2021. okt. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Voltam olyan "esküvőn", ahol a vőlegény a templomban mondta, hogy NEM. Mint kiderült, a menyasszony előző nap csalta meg a legjobb barátjával. Jópofa sztori, bár a rokonok nem nevettek.
2021. okt. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

13-as azért nem mindegy, hogy esküvő előtt jön rá, hogy csalja a barátnője, vagy esküvő előtt megcsalta a barátnője, vagy ott jön rá, hogy ő nem is szereti szerelemmel, de nem akar kitolni a lánnyal, vagy szimplán tapló és szórakozásból csinálja, a taplóságra az a megoldás, amit 11-es válaszomban írtam.


Az előbbi okokat teljesen megérteném, azt is ha mégis rájön, hogy részéről ez nem szerelem, és ezen helyzetben a nem kimondása után elnézést kérne a násznéptől és félre hívná a menyasszonyt és kipakolna, és őszintén elmondaná, hogy tényleg nagyon sajnálja de rájött hogy nem szerelmes, de csak ott az oltár előtt jött rá. Az neccesebb ha ennek ellenére igent mondana.


Ilyen nem miatt nem kell szégyenkeznie szerintem senkinek, persze szar meg kellemetlen, de legalább ott már tudott őszinte lenni magához is az arához is. Bár sanszos, hogy még egy jó érzésű menyasszony is bőgne utána, mert hát azért nem kellemes dolog. De mégis jobb ez az opció mintha el se menne az esküvőre a vőlegény.

De azért nem árt készenlétben tartani a 107 számát, ha netalántán vannak verekedős vendégek.

2021. okt. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

De szerintem a legjobb es legmeghittebb eskuvo mikor csak a két ember van ott a jegyzo a ket tanu es a legfontosabb emberek. Utána egy kreativ sajat keszitesu vacsora egy kis tanci tanci interaktiv programok.Csak az eskuvoert fizetnek az meg kb. 50 ezer ft es az ételt van aki saját maga is meg tudja oldani azert is fizetnek a zene azt is meg lehet oldani zenekar nélkül és igényesen is lehet szervezni ezt önellátó módon is. Magyaran nem sok pénz kellene hozzá, de nem azert mert ha megondolja magat a masik tipusu hanem azert mert szerintem szebb az ilyen tipusú eskuvo. De ha meggondolja magát az egyik akkor is minimális pénz volt.


Az ilyen nagy habos tobb 100 fős eskuvos lagzis zenes menetes szerintem giccses.

2021. okt. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Igen. Megengedem. De készülj fel, hogy a hátad mögül egy hatalmas egérfogó le fogja, csattintani a fejed. 😄
2021. okt. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17-es az ilyen troll válasz annyira felesleges. Ha ilyen a násznép vagy az ara akkor arra a napra vegyen fel testőrt vagy testőröket a vőlegény és rendőrséget is vonja be mert az már bűncselekmény ha kényszerítés miatt akarnák hogy házasodjon de ő nem akarta soha. Szóval szánalom a válaszod.
2021. okt. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
14-es teljesen jogos volt a nem. Egyszerre írtuk utána olvastam miutan megosztottam az én válaszom. 15-ös vagyok.
2021. okt. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Dehogy szánalom. A te hsz-od az. Túl komolyan veszed magad, meg az életet. Ki kényszerítené őt szerinted, te csövesbánat?
2021. okt. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!