Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a tudományos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a tudományos alapokon megszervezett randizásról?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, átolvasom a pua és red pill szakirodalmat, a pszichológiából is elsajátítok ismereteket, hogy tudományos igényességű randit szervezzek, amivel garantáltan felcsíphetem a kiválasztott csajt.

Puszi-puszi üdvözlés során a kezemet kb. három másodpercre a nő csípőjére illesztem, ezzel kijelölve, hogy itt most kezdeményező fél vagyok.

Randi elején direkt szemkontaktust teremtek, amit addig fenntartok, amíg a nő el nem kapja a tekintetét. Ezzel megalapozom a dominanciámat.

Majd jön egy laza poénkodás, kétértelmű megjegyzéssel a csaj külsejére, hogy elkerüljem a szokásos nyálas bókokat.

A randi kb. 15. percénél, mikor már lazább a hangulat, elejtek egy megjegyzést az anyagi körülményeimről, hogy a nőci tudja, hogy nem vagyok rosszul eleresztve.

Majd egy félmondatban kitérek az emancipációra, amit támogatok, nehogy azt higgye a nő, hogy a pénzemmel akarom felszedni, vagy hogy aranyásó macát keresek.

Közben megy a verbal game meg chill game, szexuális tartalommal. Pl. bevetem ezt a szöveget:

- Ha hiszed, ha nem, illat alapján felismerem a női parfümöket! Elhiszed?

Akármit felel, alkalmat ad, hogy így reagáljak:

- Akkor bebizonyítom! - És máris köze húzódom hozzá, átkarolom a derekát, és beleszagolok a hajába, intim, szexuális légkört teremtve. Aztán szakértő tekintettel a fülébe súgom:

- Hm, nem tudtam a parfümre koncentrálni, mert a hajad természetes illata teljesen beindított!


Ha minden jól megy, ezek után nincs más dolgom, mint fixálni a második randit, és hagyni, hogy a csajszi epekedjem utánam.



2021. ápr. 13. 10:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szegény lány rettentő kellemetlenül fogja magát érezni, szóval nem hogy második randi, de azt sem hiszem, hogy az elsőt végigvárja.
2021. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy az élet és az emberi kapcsolatok nem így működnek. A precízen felépített forgatókönyved menetétől a valóság kezdene apránként eltérni, aztán teljesen más végkimenetele lenne, mint amit előre "tudományosan" kiszámítottál. Nincs minden körülmények között, minden embernél tutira hatásos módszer. Pláne egy olyan témában, amiben óriási tényező a részt vevő egyének személyisége.
2021. ápr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van olyan, akinél ez beválik. Másoknál meg nem. PUA alapja a nagy számok törvényén nyugszik, szóval, ha elég alkalommal eljátszod ezt, lesz is sikered.

Én azon gondolkozom csak, hogy meddig fogod fenntartani ezt a színjátékot? Mert ez a fajta csajozás arra jó, ha rövid távú, laza kapcsolatokra vágysz.

2021. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hú, én elég hamar lelépnék, pedig a türelem az egyik legnagyobb erősségem :/


Ez így nagyon gáz, még elképzelni is.


22N

2021. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
:D hát neked se lesz mostanában csajod ha így csinálod:D
2021. ápr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Ettől az irománytól a pinám kiadta a Windows kikapcsolás-hangját, és összecipzározta önmagát. Köszi.
2021. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Akik ezeket a könyveket írják, azok láttak már nőt élőben?
2021. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Az első percben lefagynék. Nálam az érintés nagy lépés (a puszi - puszi oké, de annyi), mert nagyon intim dolog. A HÁROM Másodpercre csípömre tett kéz számomra a "rohadtul kívánlak, ugye te is...!?" üzenettel egyenértékű, amire nem hiszem, hogy üdvözléskor már készen állnék.

A többi meg.... hogy hány _perc_ utan legyen ez meg az... ugyan már, királyfi, randiztál már? Mindig ilyen izzadságszagúan igyekeztél irányítani, vagy hagytál teret a másiknak is? ( = magaddal randiztál, vagy a nővel...?)


Iszonyúan irritálna az anyagi helyzeted belengetése is: annyira átlátszó. Ezek után a feminizmussal jönni már tényleg hab a tortán.


Bírom, ha egy férfi határozott, de az viselje el azt is, ha én is. Illetve ha a számomra lényegtelen kérdésekről nem alkotok véleményt, az nem egyenlő azzal, hogy határozatlan vagyok, csak azt, hogy számomra nem fontos az a dolog és bármelyik opcióval komfortosan vagyok. Ha ő is, akkor eldöntjük valahogy, hogy melyik legyen, ha neki van preferenciája, akkor felőlem lehet az.


Gondolom okod van erre a szakmailag megtámogatott csajozós menetrendre, máskülönben elég lenne önmagadat adni. Sok sikert.

2021. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "T-14 Armata esete": az eddig tapasztalt pozitív visszajelzéseket és részleteket összeollózva megpróbálták létrehozni a legjobb csajozási tudományos alapot, de a gyakorlat azt mutatja, hogy közel sem váltha be a hozzá fűzött reményeket.
2021. ápr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez konkrétan cápázás. Fogdos, belebámul a szemembe, célozgat..."két"értelműen(!)

Bleeee. Sajnos vagyok olyan jólnevelt, hogy nem hagynálak ott tíz perc után, de közben gyűlne bennem a feszültség, és vagy telefonon, vagy üzenetben elmondanám, hogy lehet, hogy te engem keresel, de hogy én nem téged, az krvaélet.

2021. ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!