Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura, ha valaki nem tesz ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura, ha valaki nem tesz ki posztot a párjával a közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés

Adott egy pár akik már össze is költöztek, és rendszeresen posztolnak főleg az Instagramra.

A pár férfi tagja testépítő, rendszeresen rak ki közös képeket a testépítésben nagynevűnek számító emberekkel, és minden egyébről is napi szinten.

A lány nagyjából ugyan ez, hogyha nem is naponta, de mindig posztol.


Viszont nincs egy közös képük sem, még sztoriban is csak nagyon ritkán megjelölik egymást, hogy ott van a másik is, de egy képen sosem szerepelnek.


A kérdés sorban szereplő kérdésre nekem is az a válaszom, hogy nem fura alapból, ha az ember nem is posztol semmit, vagy csak ritkán.

De ők kiraknak kutyát,macskát,kocsit, meg hogy milyen jól nézek ki, de nem vállalja fel a párját?Vagy ez csak nekem fura?



2021. okt. 24. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem fura.
2021. okt. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem nézi ki a párja jól, azért nem vállalja fel.


Nekem is volt olyan csajom, akit szégyelltem, és mikor találkoztam vele, kevésbé forgalmas helyre vittem.

2021. okt. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ezt a nem furát kilehetne fejteni kicsit?

Mert számomra fura, hogy kigyúrt férfiakkal meg a kocsijával meg a kisállatokkal tele van minden, meg a saját arcképemmel, testemmel, de a páromról semmi, mintha nem is lenne.


Ugyan ez a másik oldalról, más formában.

2021. okt. 24. 09:59
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Én 5 éve nem raktam ki semmit.
2021. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

9 éve vagyok a férjemmel, egy darab közös képünk sincs, ismerősök is csak 3 éve lettünk😀

Na jó, mi kb évente posztolunk, akkor se magunkat, úgyhogy nem releváns.

2021. okt. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Én néha letiltom az ezüstlakodalmas páromat:) Semmi családi képről nem lehet szó.
2021. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
77%

Nem fura, vannak, akik nem akarják kirakni a magánéletüket.

Én se posztoltam egy férfit se.

Ha valaha pasit posztolok, tudjatok róla, hogy az fizetett hirdetés vagy túszul ejtett :DDD

2021. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én értem miért tűnik furcsának ez. Most én is beírhatnám, hogy soha nem posztolok a férjemről, ja de én másról sem. Ha valaki alapvetően az a fajta, aki szereti megmutatni másoknak az életét, akkor érdekes, hogy miért pont a párját nem. De ha nekik így jó, akkor ez van.
2021. okt. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem fura, es ha szar lenne a kapcsolatuk, lehet, hogy esz nelkul szelfizkednenek vigyorogva.

Te egy remenykedo harmadik vagy, ugye.

2021. okt. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy nagyjából csak egy ember tudta értelmezni a kérdést, de leírom még egyszer: nekem sem fura, ha valaki egyáltalán nem, vagy csak ritkán posztol.

Ugyan így csinálom én is.

5 évente új profilkép, és kész.


Itt arról van szó, hogy mindennap új poszt, de egymásról soha semmi.

Magánéletet nem rakunk ki? Család, barátok mindenki kint van.

Egy klasszikus "népszerű akarok lenni" profil mindkettő.

Kocsi, kiskutya, cica, nyaralás minden van.

De akkor nyilván nem akarja megmutatni a magánéletét, érdekes.


Szóval nem fura így?

Mert szerintem nagyon is az, és tökre érdekelne az oka.

Nem, nem fogom megkérdezni tőlük, mert nincs hozzá közöm.

Ettől még furának találom, és azért írtam ki ide a kérdést, hogy más szerint mi lehet ennek az oka?

2021. okt. 24. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!