Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes lányok miért töltenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányok miért töltenek fel magukról előnytelen képeket különböző közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés
Annyira kiábrándító. Élőben szép, de amikor azt megláttam, megijedtem. Miért "égeti" magát vele?
2014. márc. 24. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel mindenkinek más az ízlése lehet neki tetszik az a kép.

De mi számodra az előnytelen, mire gondolsz pontosan?

2014. márc. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez általában fordítva szokott lenni, a neten egy csomó kép van róla, de mikor meglátod, akkor kb olyan mint egy varacskos disznó ellés előtt.
2014. márc. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én poénból szoktam, vagy ha alapból tetszik a kèp, attól még ha előnytelen is rölam felrakom. Akik ismernek azok úgy is tudják milywn vagyok (ez igaz arra is ha olyan képről van szó, ami túlzottan előnyös)
2014. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem szégyellem magam. Sok olyan kép van róla küzdősort közben amiről nem a szexi és a szép szó jut eszébe az embernek és nekem sem. De nekem speciel nem is célom, hogy szépnek tartsanak. Azok a képek életem fontos perceit adják vissza, ha olyan helyzetben is vagyok pl. kirándulás, akkor is jobban szeretem a természetes nem beállított képeket, mert nekem az akkori esemény számított és nem az, hogy hogy nézek ki.
2014. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó olyan vagy mint én. 22/F
2014. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!