Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönni olyannal, aki 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönni olyannal, aki 30 évesen még gamer?

Figyelt kérdés
Titeket zavarna, ha a párotok játszik, szinte minden nap?

2021. okt. 24. 11:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%

9


Igen, mert egyrészt egyedül élsz, másrészt szerintem az egészséges élethez - ülő munka mellett legalábbis - elengedhetetlen heti legalább 2, de inkább 3 alkalommal sportolni valamit, ami szintén elég sok időt elvesz a napból. Ha meg bevásárolsz, főzöl valamit, házimunkázol, a pároddal töltesz minőségi időt, akkor amellé napi több óra gépezés nem fog beleférni.

2021. okt. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Kevés az infó!


- Naponta játszik, oké, de mennyit? 30 perc, vagy 3 óra?

- Ez elvesz a közös időtökből, és/vagy a munkájából?

- Telik neki rá, vagy a kajapénzből lop játékra?

- Ez neki A HOBBI, vagy mellette még piál, meccset néz, csajozik,...?

2021. okt. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Az is kérdés, pl. neki beleférne-e, ha te pl. egész nap a telefonba bújva fészbúkozol. A mai világban ez az emberek 99-át érinti, csak kevésbé van sztereotípiaként kezelve.
2021. okt. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

11 Lehet, hogy ő meg napi 10 órában rakodómunkás és jól esik neki lepihenni és ülni 2 órát a gép előtt :D

Nem tudom, mennyivel másabb pár órát videójátékozni, mint bármi mást csinálni, ami szórakozással tölt el.

Az ember szánjon magára is időt, akkor is, ha van párja.


Azt megértem, hogy gáz, mikor valaki nem dolgozik és egész nap tolja, vagy hétvégén is napi 10 órákat játszik és úgy kell könyörögni neki, hogy csináljon már valami hasznosat, vagy figyeljen a lakásra/csalára, de azzal szerintem semmi baj nincs, ha hétvégén vagy esténként leül a gép elé pár órát kikapcsolódni.

Más meg tévézik, én meg olvasok.

2021. okt. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha mellette ragad a lakás, elhanyagolja egyéb teendőit, akkor gáz annak, aki együtt él vele, vagy simán kapcsolatban vannak egymással.

Ha emellett képes normális életet élni és nem megy semmi rovására, akkor nyilván el kell fogadni, ez is egy hobby.

Sajnos nekem ezzel kapcsolatban negatív tapasztalataim alakultak ki egyébként , a tűzhelyhez nem volt gusztusom nyúlni, amíg le nem takarítottam konkrétan, mert a játék mellett egy alap higiénia kialakítására sem akadt ideje az illetőnek.

2021. okt. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%

Velem a mai napig előfordul, hogy egy stresszesebb nap után előszedem a Postal 2-t, és tolok egy órás agyatlan raidet ("Lehet, hogy ez káros, de k.rvára jól esik!"), vagy DotÁ-zom egyet, esetleg a klasszikus Stronghold Crusaderben nyomom le Szaladint. Ettől függetlenül megvan a magam élete, olvasok, múzeumba járok, edzek, és még a lakásom sem egy koszfészek.

Ha valaki ezt cikinek tartja, az inkább keressen mást, akivel nagyon felnőttesen játék helyett facebookozhat vagy Álarcos énekest nézhet kedvére.

2021. okt. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem párom 30, gamer, és imádom! :D
2021. okt. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Gonosz felnőtt vagy kérdező 😂
2021. okt. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!