Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki az oszt.társa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki az oszt.társam és mellettem ül órán. Szoktunk flörtölgetni. Járjak ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki az oszt.társam és mellettem ül órán. Szoktunk flörtölgetni.

Már jártunk 1 hónapot, de valahogy nem éreztem iránta semmit.

Már legalább 2-3 hónapja külön vounk. Úgy érzem, hogy jó lenne vele, de valahogy mégse megy. Tehát vele közös életet nem bírnék elképzelni, hanem csak néha-néha vmi kis flört, dumcsi stb. Ő viszont nagyon szeretne járni.

Szal a kérdésem: sztetek járjak vele vagy mit csináljak??


2008. dec. 12. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már most tudod, hogy nem akarsz tőle semmit akkor kár szegényt "hülyítened". Ez a korreket lépés. Gondolj bele fordított esetben neked, hogy esne.


Ha netán jártok és később dobod akkor meg csak még jobban összetöröd a szívét és örihari lesz a dologból.

2008. dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Srapnel ***** válasza:
Vagy inkább jöjj vele össze! Legalább megtanulod még fiatalon, hogy ne csinálj ilyet, hogy később, amikor már igazán komolyban megy az élet, akkor tudd, hogy miért ne csináld újra.
2008. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mondd meg neki korrektul.

szegenynek ha kesobb mondanad meg, miutan beleelte magat, nagyot koppanna, nagyon fájna.

2008. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!