Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetőségem nyílt bosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetőségem nyílt bosszút állni az exemen. Megtegyem?

Figyelt kérdés

A történet a következő: Egyik legjobb haverom munkahelyére került az exem. A haveromnak baromi nagy hatalma van annál a cégnél, teljesen ki tudná csinálni, le tudná járatni az exem, de annyira, hogy más hasonló véghez se legyen semmi esélye és nőiességében is meg tudná alázni.


Az ok amiért fontolóra veszem: Megalázott, és otthagyott a fosban, amikor édesapám haldoklott. Kiröhögtek, gúnyoltak a barátnőivel, a közös baráti társaságban ellenem fordítottak mindenkit, széttépték minden önbecsülésem. Amikor az utcán vontam kérdőre egyszer, akkor hangosan mondott olyat, hogy inkább húzzak apámhoz a kórházba. Alig akart velem szexet, utólag törte össze minden férfiasságom, elmondta, hogy egyszer sem volt orgazmusa és mindenkinek elterjesztette, mekkora gyökér vagyok. Minimális szeretet és tolerancia nem volt benne, azonnal megbocsáthatatlan bűn volt, ha a sok stressz miatt nem úgy viselkedtem vele, ahogy elvártam volna. Még azért is kimondta, hogy "most undorodom tőled", mert hallott anyámmal veszekedni, amikor ott volt nűlam és kicsit eldurvult. Tehát zérónál is kevesebb toleranciája volt felém, és másokkal együtt közösített ki, gyalázkodott.

A szakítás után 1 hónappal már mással volt, azonnal alá is feküdt és 1-2 haverom azt mondta, hogy annak ellenére, hogy kapcsolata van, folyamatosan látta egy kedvelt bulihelyünkön más kanokkal. Amikor megint megkerestem és szembesítettem ezzel, akkor megpofozott és még ő fenyegetett rendőrséggel. És akkor ez egy értelmiségi nő, akihez elvileg "túl kevés vagyok".

Az új pasiját azonnal vállalta fb-on, sok éve kitart mellette, nyalja a s.eggét, mindent megad neki amit tőlem vigyorogva megtagadott akkor is amikor zokogva éheztem volna egy pici szeretetre tőle. Annyi a különbség, hogy én nem vagyok annyira magas és metroszexuális, de a srácnak is rossz a családi háttere, neki mégis tolerál mindent, engem pedig lelökött jelképesen a földre és agyonrúgott. Olyan is volt, 2 évvel a szakítás után, hogy meglátott egy lánnyal, és akkor a lánynak írogatott és addig ment el, ameddig a csaj le nem tiltott engem. Oké, hogy befolyásolható és így nem sokat ér, de a mocskos szándéka a lényeg. Össze-vissza hazudozott, hogy én bántalmazó, zaklató, elviselhetetlen, gusztustalan darab sz.ar vagyok. Biztos vagyok benne, hogy már a kapcsolatunk alatt is kefélt mással, mert folyton kiújuló, csípős pisivel járó fertőzései voltak, én pedig nem voltam előtte mással és tiszta is vagyok.

Az nem kérdés, hogy megérdemelné-e a lejáratást, inkább csak az, hogy érdemes-e.



2021. okt. 24. 22:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Csináld csak, ha szeretnéd, hogy megint jól kiröhögjenek. :) Én támogatlak!
2021. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Azonnal küld be egy szakemberhez, ezt amit leírtàl!
2021. okt. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Csak nem ilyen hülye a haverod, hogy ebbe belemegy. Ezzel magát hozná kellemetlen helyzetbe. Felejtsd el.
2021. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Règ nem ezen kellene ràgódnod, nincs èleted ember?


Le merném fogadni aki az a típus vagy aki nèzegeti napi szinten az adatlapjàt ès nyomozgat az exe utàn, titokban követi, meg az isten tudja meddig képes elmenni egy ilyen beteg ember.

2021. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Már réges-régen túl kellett volna lendülnöd ezen.

Az apukád miatt részvétem.

De mindez miért érné meg neked?! Változna bármit is az életminőséged?

Inkább tanulj belőle, vond le belőle a megfelelő konzekvenciát és ne az évekkel ezelőtti sebeid nyalogasd a mai napig, hanem fejleszd Magad! Ne exekre pocsékold az energiád! Főleg ne vonj másokat bele.

2021. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Miért tenné ezt meg a baráztod? Magát hozná csak sz.r helyzetbe, és könnyen lehet, ő kerül ki rosszabbul. Egy vállalatnál senkit nem érdekel, hogy veled milyen volt a kapcsolata, és azt is igen erősen kétlem, hogy máshova sem vennék fel.


"Az új pasiját azonnal vállalta fb-on, sok éve kitart mellette"


Ebből csak te, de leginkább a haver jönne ki rosszul. Neki van egy stabil, több éves kapcsolata, plusz egy mocskolódo ex. Szerinted kinek lesz rosszabb a helyzete? (nem neki.)

2021. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor megint megkerestem és szembesítettem ezze"


Szakítottatok. Semmi jogod megkeresni és szembesíteni? Semmi közöd hozzá.

2021. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem hagyjad. Nem kell leereszkedni a szintjére. Nem is kell vele foglalkozni. Ennyi energiát inkább valami új csaj felszedésébe fektess, aki nem egy retardált ribi.


A negatív dolgoknak, amiket megteszünk, nagyon lélek őrlő hatása lehet később, amikor rájövünk bölcsebben, hogy mekkora fa**ok voltunk. 34F

2021. okt. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Normális embernek még azon is gondolkodni kell, hogy sok éve ki volt az exe, nem az, hogy még foglalkozzon is vele...
2021. okt. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
12%
Rossz a kerdes. Nem azt kellett volna kerdezni hogy bosszut allj e hanem azt hogy hogyan.
2021. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!