Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha tetszik, szimpatiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tetszik, szimpatikus nektek egy férfi mit tesztek, hogyan jeleztek felé?

Figyelt kérdés
Olyan esetben mikor egy ismerősötökről van szó pl baráti körben, vagy munkahelyen, és ő nem lép vagy nem is tud róla hogy szimpatikus nektek, mit csináltok annak érdekében hogy kialakuljon valami?

2021. okt. 25. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Pont ilyen helyzetben vagyok most is. Sajnos semmit. Így cseszem el mindig😟Eggyel rosszabb, hogy azt se tudom értelmezni, amit ő tesz. Egyszerűen, ha érdekel, nem hiszem el, hogy én is érdekelhetem őt. Bármit tesz,mindig azt gondolom, hogy az "nem jel", csak én vetítem bele a saját érzéseimet. Te legyél ügyesebb! Mint látod, nem nagyon tudok segíteni, de talán, ha pont az ellenkezőjét teszed, mint én, az célravezető lehet😂
2021. okt. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Iparkodom minden alkalmat megragadni, amikor lehetőség van a találkozásra, próbálok csinos öltözni, kedves, mosolygós lenni, keresem a szemkontaktust, a beszélgetési lehetőséget, gyakran a közelében lenni.
2021. okt. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Tanulságos az egyes válasz. De az méginkább h azt is kilehet ugy forgatni h a pasi hibája legyen.
2021. okt. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
#3! Egy szóval se írtam, hogy a pasi hibája. Ha ő se ad egyértelmű jeleket, akkor az övé IS, de mindig kettőn múlik.
2021. okt. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
#4 mondta bárki h azt írtad h az ő hibája? Nem. Értelmezz mielőtt belekötsz. Azt mondtam ki lehet forgatni.
2021. okt. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
#3 kerüljük a szokásos incelhisztit, a kérdés valószínűleg nem neked szólt.
2021. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6. XDD


Szerintem van olyan életszakaszban az ember , hogy nem igazán érdekli az egyedüllét vagy szimplán megszokta és nyomást érezne ha újból kapcsolatba kerülne. Vannak akiket meg szimpla külsővel nem lehet felszedni féri vagy nő legyen akár, a halkabb ember többnyire érzékenyebbek ő nekik szerintem a belső mélyebb dolgok is erősen számítanak, oda viszont kell kommunikáció nem pár szavas ismeretség .

2021. okt. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!