Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akar ez a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar ez a pasi?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik ő nem tudom mit gondol rólam. Heti 2x találkozunk a tánc edzésen, érdekes ott sose kér fel táncolni de ha én megyek hozzá boldog mindig előrejön hozzám és köszön, partykon viszont sokszor felkér táncolni és ahányszor táncolunk mindig mondja hogy milyen kecses vagyok és egy igazi talentum. De akkor mi a fenéért nem kér fel soha táncolni? Sokszor engem néz és azthiszem hozzám jön aztán máshoz megy mindig, komolyan mindenkivel táncol egyedül velem nem. Sokszor kérdi miért vagyok rosszkedvű ő átlát a hamis mosolyomon. Szerintetek mit gondol rólam? Nem akarom beleélni magam olyanba aminek nincs értelme. Huszonévesék vagyunk.
2021. okt. 25. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Átpörgetve a teljes pszichológiai tudástáramat és összeszedve a teljes "csajozási" ismereteimet a válasz: lövésem sincs... Ezerféle oka lehet. Elképzelhető bejössz neki, de nem akar/mer kezdeményezni meg az is hogy csak te értékeled túl a jeleket és szimplán kedves. Ennyiből senki meg nem mondja.
2021. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Williamspear ***** válasza:
51%
Az a kérdés: Te mit akarsz? Hogy megdugjon?
2021. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Semmit sem akar.
2021. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

A férfi és a tánc együtt elég érdekes párosítás. Ha valaki férfinak érzi magát, és mellette táncolni is szeret, akkor a tánc közben el kell nyomni az érzéseit meg a férfiasságát. Mivel te kiváltasz belőle dolgokat, így jobb ha tényleg nem táncol veled, mert még baleset is lehet belőle, mivel elgyengül, nem tud összpontosítani.

Ez olyan mint a közös férfi és a női edzőterem.

Feltéve ha hetero. Ha homo akkor meg azért kerül tánc közben, mert zavarja hogy te érzel iránta valamit, és ez szintén zavarja a táncban.

2021. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

2 opció.


1. Semmit sem akar, csak elismert, hogy tánc téren jók a képességeid.


2. Pont azért kér fel mindig mást, mert ezzel idegesít és tesztel. A fejedbe akar mászni. Ez amolyan pasi trükk és működni szokott, ♥️

2021. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak a tánc edzésen nem kér fel? Lehet, hogy a többiek miatt.
2021. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak táncpartnernek tekint
2021. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem csak kedves veled, mint sok mindenki mással, nem akar többet.
2021. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mint horgász, mikor a hal pedzi már a csalit. Feszíti a húrt. Már azzal, hogy izgasson téged, hogy miért nem kér fel egyedül téged. Nagyon is élvezi, látja, hogy azt hiszed, most végre te jössz, s csalódást okoz.

Alkati dolog. Velem nem játszadozhatna. Lepattintanám.

2021. okt. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És ezzel mit akar elérni h úgymond gondoljak rá?
2021. okt. 29. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!