Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 170 magas lány nem túl magas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 magas lány nem túl magas?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom nagyon beteg a kérdésem :D de a környezetembe,ismerettségi körömbe minden lány alacsonyabb nálam úgy vettem észre,olyan aranyosak :D

170 centi nem túl magas a fiúk szerint? Mert én úgy vettem észre ők inkább az alacsonyabb lányokat preferálják.

Tudom persze nem ez számít,de akkor is érdekel a véleményetek :) köszönöm


2021. okt. 26. 07:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj, én 175 vagyok, és nekem semmi bajom sincs vele ha 170 a lány. És én alacsonynak számítok, szóval a magasabbaknak sem lehet nagy gond.
2021. okt. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

172 vagyok és nem zavart még sem magas, sem alacsony pasit.

Randiztam nálam alacsonyabbakkal is (végül nem lett folytatás), de nem a magasság miatt.

Biztos sokan szeretik az alacsony, ,,cuki", törékeny lányokat is. Pont ugyanannyian, mint a magas, ,,hosszúlábú" lányokat. :D

Ezen igazán nem érdemes aggódnod.

2021. okt. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm 🤗 a 170 egyébként már magas kategória,vagy átlag?
2021. okt. 26. 07:38
 4/19 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem probléma, de az àtlagot kb 5centivel felülmúlja, a KSH szerint.
2021. okt. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
szerintem a 170 az atlag felso hatara, azert nem olyan magas. en 178 vagyok, az mar magasnak szamit, te majdnem 10 centivel alacsonyabb vagy. nem zavart meg pasikat a magasagom, vagyis nem tudok rola. azerintem 170 centi meg egyaltalan nem olyan magas, azert a legtobb pasi meguti ezt a magassagot.
2021. okt. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 171 vagyok. Szerintem az átlagnál magasabb, de még nem a kifejezetten magas.

Szerintem olyan 160-165 az átlag női magasság itt.

Sosem jutott eszembe, hogy szeretnék alacsonyabb lenni.

Sőt, ha választhatnék, lehet, hogy 175 lennék.

2021. okt. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
175 cm vagyok. Volt előnyöm/hátrányom a magasságomból.
2021. okt. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
3%
Örülj neki, a magasabb ferfiak jobb munkát, magasabb statuszt, több pénzt keresnek, ha egy kicsi kis tehetseg is szorult belejuk es mindnek 170 feletti noje van, azzal nez ki jól parban, nem azzal aki a melleig er. En 160 centiskent orulnek ha magasabb lennek, mert barhova belepek, a magas lanyokra fordul a legtobb figyelem.ha szepek, igazi kiralynoi megjelenesuk lehet.
2021. okt. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Szia, hugom 176centi, a férje 190, nekik pont megfelel így.

Vannak nálad sokkal magasabb lányok. Tudok olyat aki 190magas!


Én 180centivel alacsonynak számítok a sracok között, a hozzád hasonló 170+ os lányoknak általában az a kifogásuk,hogy magassarku cipőben egymagasak vagyunk. Ezt elfogadtam, ezért már nem is nagyon ismerkedek ilyen magas lányokkal. Szóval ne becsüld.le magad,hogy hozzad kevesebben mennek oda, egyszerüen nem merünk mert 90%ban visszautasítást kapunk.


Részemről nincsen semmi baj. Igazán vonzó a magas nő!

2021. okt. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Most lemértem magam pontosan mennyi is az annyi, rosszul lett mérve legutobb valószínűleg. Csak 168 vagyok még van remény!! 😂😂

Nah de nem viccelek csak. Köszönöm szépen a válaszokat,megnyugtató volt számomra hogy nem vagyok monstrum. És ti is biztos gyönyörűek vagytok,a modellek is magasabbak, szép hosszú lábakkal :)

2021. okt. 26. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!