Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életem szerelme és a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem szerelme és a felesége folyosó szomszédai lettünk. Egyszerűen képtelen vagyok őket együtt látni. Mit tehetek? Hogy szedjem szét őket?

Figyelt kérdés

Egy erősen felújításra szoruló kis panelből költöztünk egy pár éve épített 12 lakásos társasházba. Édesanyám minden álma ez volt.

Nyilván én is nagyon örültem szép szobám lett újbútorokkal.

Egy hete laktunk ott amikor a lépcsőházban össze futottam életem szerelmével azzal a sráccal akivel elveszítettem. A találkozásunkkor csak egy szia kiséretében elment mellettem.

Az után hetekig a feleségével és/vagy egy kisfiuval láttam.

Csak köszöntünk mint két idegen.

Vártam az alkalmat, hogy végre úgy találkozzak vele, hogy egyedül legyen.

Több mint félévig.

Majd egy hirtelen ötlettől vezérelve amikor épp hazaérkeztem és láttam, hogy a felsége megy el a kicsivel, anya pedig nem volt otthon átcsengettem.

Mikor ajtot nyitott köszönt és csak nézett, megkérdeztem emlékszik e rám a válasza az volt,hogy persze te vagy a szomszéd hölgy KISlánya.

Kislány? 22 vagyok. Ő meg 30+éves.

Kértem,hogy engedjen be, nem szerettem volna a folyosón állva elmondani neki.

Mikor végre beengedett. Mondtam neki hogy tényleg nem emlékszik rám?

Amire annyit mondott,hogy ismerjük egymást máshonnal? Elmeséltem neki 6 éve ő volt nekem az első és azután még jópár alkalommal együtt voltunk.

Hogy mindig megdicsért hogy szép vagyok,csinos.

Ő pedig azt mondta, hogy biztos össze keverem valakivel.

Meg hogy ez kellemetlen mert olyan kis fiatal vagyok ő meg idős hozzám.

Nekem csodálatos volt vele minden perc

Sose akartam,hogy vége legyen de egyszer teljesen felszívódott a számát sose tudtam a közösségi oldalon komonmikáltunk a honnal letiltott.

Addig addig beszélt arról hogy biztos össze keverem valakivel, hogy már magamban se voltam biztos de tudom,hogy ő az a vezetékneve nagyon ritka a keresztneve se egy János kategoria.

Végul eljottem tőle teli sírtam a párnám.

Másnap áthívták anyám es elmeséték ezt neki a feleségével közösen, hogy ők akkor már együtt voltak nem is laktak a városban ugyan sokat jártak ide.

Azt se zárja ki hogy talán tényleg össze futottunk egy buliban, de nem feküdtünk le.

Anya azon rugózik hogy hogy lehettem idősebb pasival es hogy ez ilyenkorán hogy történt meg, nem figyelt ram meg biztos a válás miatt volt.

Mondtam anyának hogy nekem a szivem megszakad ha együtt látom őket ahogy vihog a felesége. Aki max 25 lehet.

Szeretném valahogy szétszedni őket az a baj hogy az üzenetek egy régi fiokombsn vannak amibe nem tudok már belépni pont a srác miatt csináltam másikat.

Keressek valakit aki akkor tudhatta hogy mi együtt vagyunk? Vagy kamuprofilról írjak a csajnak?

Ui:110% biztos vagyok hogy vele voltam nem keverem össze mással.


2021. okt. 26. 18:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őket békén, ne próbálj közéjük állni.
2021. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább sehogy ne szedd szét őket, miért barmolnád szét a gyereke életét csak mert pár éve megdugott...
2021. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Felejtsd el, teljesen értelmetlen lenne azon kívül, hogy féregség is.

Egyértelművé tette, hogy nem érdekled, hogy nem akar tőled semmit, hogy még csak nem is emlékszik rád. Mégis miért hagyná ott a párját és gyerekét egy hozzá képest kislányhoz?

2021. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kétségbeesett lehetsz ....


mintha ez egyszerűbb lenne mint mást keresni, mint ismerkedni...

2021. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
🍿🍿🍿
2021. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze magad! Kikunyerálsz egy dugást vagy mi? Tapadj egy hozzád illő férfire aki facér... Még akár jó is lehet..
2021. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ennél egyértelműbben nem tudta volna kimutatni a pasi, hogy nem kellesz neki. Tegyük fel, hogy szétszeded őket: utána nézheted a pasit más nővel. Az jobb lesz?

Mert veled nem lesz együtt soha, az biztos.

2021. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Még ha tényleg ő is volt, akkor is teljesen mindegy, mert ő nem akar tőled semmit. Ha esetleg elválna, az se változtatna a dolgon, úgyhogy felesleges is ilyenekkel próbálkozni, mert csak magadat járatod le. Lépj tovább. Azért, mert ő volt neked az első és akkor jó volt, még egyálalán nem jelenti, hogy ő lenne életed szerelme.
2021. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Hogy lehet egy olyan ember “életed szerelme”, akinek Te nem vagy viszont az? Ez nem szerelem, pusztán mánia.
2021. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Te normális vagy????
2021. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!