Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek sokszor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek sokszor?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy kicsit hülyeség a kérdés, de iskolába folyosón pár lánnyal (főként idősebbekkel, de néha korombeliekkel is) elég sokszor összenézünk. Nem tudom hogy csak azért mert ők is nézelődnek, vagy nézik hogy miért nézem őket, vagy esetleg talán szemeznek (bár nem hiszem, épp ezért írom ki a kérdést :DD).

Ma is pl. egyik óra előtt ott álltak a szakképzősök (18-20 évesek) és elég sokszor összenéztünk, és nem nagyon tudtam mire vélni a dolgot.

Külsőre idősebbnek nézek ki a koromnál, sokan mondták már hogy 19nek simán kinézek (borosta, néha szakáll miatt).



2015. jan. 16. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon ronda vagy, és csodálkoznak, hogy jééé ilyen ronda ember is létezik???
2015. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Buford Tannen ***** válasza:
Tőlük kérdezd meg :D
2015. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt akarják, hogy jól elfenekeld őket.

Hajrá!

2015. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy néznek,a tekintetük mindent elárul.Engem mindig megnéznek,pedig nem is öltözöm annyira extrémen.
2015. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon csúnya vagy, vagy iszonyat jóképű :D
2015. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ja kerdezd meg toluk,de ha van agy ket apro mosoly akkor tetszel nekik.Nekem is volt ilyen,es nem tudtam hogy azert neznek a lanyok mert tetszem nekik,ugyanis also an dagadt voltam,a fiu osztalytarsaim csufoltak visszahuzodo voltam,es mivel senki nem beszelgwtett velem azt hittem ez azert van mert csunya vagyok.Mikor a fo"iskolara kerultem kezstem eszre venni hogy a lanyok neznek,voltam egy lannyal,Aki megkerdezte:tudod mit beszelnek rolad?erre azt mondtam:Nem.Termeszetesen nem mondta meg,de mint kesobb rajottem:jokepu.
2015. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6# jaja, amúgy én is így vagyok, hogy általánosba nem nagyon adtam magamra, meg elég csúnyácska voltam, most azért rendesen adok magamra meg szerintem (meg pár csaj szerint is) jól nézek már ki, de még így sincs meg ez az önbizalom hogy arra gondoljak ilyenkor hogy "biztos azért néznek mert szemeznek", hanem arra hogy biztos valami furát látnak rajtam aztán azt nézik.. :D
2015. jan. 16. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!