Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan hogy irreálisan sokat gondoltok olyanra akit nem is ismertek?

Figyelt kérdés

Pl. van egy lány suliban, csak a folyosón szoktam látni de gyakran néz mikor szembemegyek vele. Nem tudok néha másra gondolni, pedig nem szoktam ilyen fantáziákat "kergetni". Persze az is közrejátszhat hogy eléggé egyedül vagyok.

Na szóval ez mennyire normális, vagy csak én vagyok ilyen bolond? Veletek volt már ilyen? Hangsúlyozom hogy egyáltalán nem ismerem.



2015. ápr. 11. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy lány a panelban, mindig rá gondolok. Egyik ismerősömnek sem tetszik, én bele vagyok zúgva. Van fiúja.
2015. ápr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális, a hormonoktól van
2015. ápr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyilván, de én néha teljesen levert vagyok hogy nincs velem, persze lehet hogy ez csak a magány "kivetülése". Azon is szoktam gondolkozni hogy mit mondanék neki
2015. ápr. 11. 23:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan ebben a helyzetben vagyok. De elhatároztam, hogy jövő héten tenni fogok lépéseket. Nem fog ölembe repülni magától a boldogság, ahhoz kell ez a lány is.
2015. ápr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oh, és mit tervezel?:) Esetleg válthatnánk egymásért pár szót:)
2015. ápr. 12. 00:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor írj :)
2015. ápr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A világ egyik legjobb focistája is számít? Mert akkor én is "bolond" vagyok. Bár szerintem ez teljesen normális. :D
2015. ápr. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 opened paradise ***** válasza:
A kasszás lányra a tescoból,mikor leesett (esett a lóf..szt,úgy szóltak rám),hogy küldi a jeleket. Elterveztem,most először kezdeményezni fogok. Na azóta se láttam. Úgyhogy akkor is,meg azóta is eszembe jut.
2015. ápr. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!