Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet ismerkedni lányokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés

Idén leszek 29 éves és se tindészerkoromban se huszonéveskoromban nem volt barátnőm, és teljesen feladtam igy az egész ismerkedést. Neten nem lehet ez már köztudott, élőben szintén nem lehet hiszen akik engem körülvesznek lányok akár konditeremben, akár valamilyen hobbi vagy sportágban szinte mindenki vagy a párjával jön vagy azt mondja hogy van párja. És ez van már évek óta, és aki szingli esetleg ami igen ritka az meg válogatós. Én nem tudom mások hogy csinálják vagy hogyan tudnak párt találni maguknak, mert látok rondább srácot nálam is akinek van párja. tehát nemtudom hogyan lehetne. Az biztos hogy ha ennyi idősen még nem volt, vagy egy mondás. Akinek nem lesz 30 éves korára egy kapcsolat sem annak soha nem lesz. Teljesen a 0 szinten vagyok ilyen téren, hiszen azok sem voltak meg nekem mint a mai tindézsereknek.

29/F


2021. okt. 26. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
:D Eddig amúgy mit tettél érte?
2021. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak amúgy a mai világ is a közösen való élethez van kötve anyagi szempontból. Például nem tud egy ember venni magának a lakást amilyen árak vannak hanem általában közösen vesznek a párjukkal. Igy amúgy én kénytelen vagyok még mindig a szülőknél lakni és nem tudom már azt se hogy lesz e valaha kapcsolatom.
2021. okt. 26. 18:44
 3/12 A kérdező kommentje:
1es: Hát sokat, voltak randijaim is én fizettem mindent a lánynak akivel volt randim, azt annyi. De senki nem akart eddig kapcsolatot, vagy azért mert válogatósak vagy azért mert találtak jobbat nálam.
2021. okt. 26. 18:45
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

1-es vagyok.


Ha már elmentek veled egy randira, azt jelenti, hogy érdeklődtek irántad. Az, hogy te fizettél mindent önmagában nem jelent semmit, az a te döntésed. Nem garantálja a sikert.


Mivel lehetett a baj ? hmm

2021. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én nem tudom. lehet a külsőm nem jó vagy tudja a fene. Én mindenkivel kedves vagyok, nem vagyok az az iskolázatlan bunkó természetű szóval nem tudom. De én már feladtam mert egy az hogy nem nagyon lehet már hol, kettő meg ennyi idősen úgy élni hogy soha nem volt kapcsolatom ez olyan kb mint 14 évesen elkezdeni az 1 osztályt mig mások addig fejezik be az általános iskolát.
2021. okt. 26. 18:55
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha elmennek randizni veled, akkor nem a külsőd a gond, hanem a kisugárzásod, a stílusod.
2021. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezzel sem lettem előrébb. É n nem tdom megitélni hogy nekem milyen a kisugárzásom, vagy a stilusom. Szerintem jó, de nyilván nem én látom magamat kivűlről.
2021. okt. 26. 19:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen lányok jönnek be?
2021. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Főként a kicsit teltebb lányok de amúgy azok akik kedvesek, normálisak, nem az a penzlehuzos típusuak, hanem ugyanúgy dolgoznak és stb.
2021. okt. 26. 19:24
 10/12 anonim ***** válasza:

"nem vagyok az az iskolázatlan bunkó természetű"


Khm, tudod, ahhoz, hogy valaki iskolázatlan benyomást keltsen, nem kell feltétlenül bunkón viselkednie.

2021. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!