Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az oldalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az oldalt olvasgatva jöttem rá hogy incel vagyok?

Figyelt kérdés

Nincsen nagy szociális hálom, sikertelen vagyok a nőknél mert képtelen vagyok megfelelően kommunikálni, nagyon utálok mindent, főleg magamat....


Változtatni se tudok, nem tudom megregulázni magamat hogy tanuljak, vagy hogy edzek, vagy hogy akármi értelmes dolgot is csináljak az életemben-


Ezen egy pszichológus tudna segíteni?


2021. okt. 27. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Mindenképp változtass valamit. A nőktől függetlenül, mert ezek tök függetlenek ettől:"Változtatni se tudok, nem tudom megregulázni magamat hogy tanuljak, vagy hogy edzek, vagy hogy akármi értelmes dolgot is csináljak az életemben-"


Nem lehet hogy ilyenre valami coach is jó lehet? Valaki aki motivál, mag ad tippeket hogy lehet dolgokat megcsinálni. Vagy egy személyi edző. Annak is ez a lényege igazából, hogy rákésztet, hogy valamit tegyél.


Meg az összes ilyen dolog, mint feladatlista használat meg ilyen produktivitási dolgokat hasznosak lennének.

2021. okt. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Figyu, én meg az oldalt olvasgatva jöttem rá, hogy basszus férjhez mentem egy incelhez.:DDD

Na most mit csináljak???


Nem volt se kocsija, se semmije, egy pár négyzetméteres szobát bérelt társbérletben egy családi házban, amikor megismertem és alig fértünk el az egyszemélyes ágyában, amikor nála aludtam.

Jó, a fizetése háromszor akkora volt, mint az enyém, ezért elképesztően gazdagnak láttam, de közben én voltam az első lány, akit bemutatott otthon. Ha a rokonai korábban a csajokról faggatták, azt válaszolta, nem foglalkozik a lányokkal, mert azokat csak az érdekli, van-e autód, van-e lakásod. Tény, hogy volt olyan csaj, akivel lefeküdt, aztán a lány ghostingolt és amikor felhívta, közölte vele, hogy megismert valaki mást.

Én meg azon agyaltam, nem tudja mit vesztett az a lány.

Mert rohadt jó volt az ágyban.

Ma már mondjuk anyagisabban gondolkodnék, de akkor még romlatlanabb voltam. Két fillért nem költött rám amúgy soha a háromszor akkora fizetéséből, de ez már egy másik történet.

Kettőnk közt szerintem én voltam a nagyobb balek.

2021. okt. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Zárd be a gyakorit, és értelmesebb dolgokra használd az internetet. :)


Amúgy igen, egy pszichológus biztosan tud segíteni. Azokon, amiket írtál, simán lehet változtatni, lazán kikupálódhatsz.

2021. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kérdező te nem az oldal miatt lettél az, csak rájöttél, hogy mi vagy!
2021. okt. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!