Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne titeket egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne titeket egy olyan könyv, ami részletesen kifejti a csajozás titkait?

Figyelt kérdés
Amiből a fiúk megtanulhatnák, mik azok az alapvető hibák, amiket elkövetnek, és mit tegyenek, hogy ne kövessék el?

2021. okt. 27. 10:17
A kérdező szavazást indított:
Igen, érdekelne
Nem érdekelne
Csak ha ingyen van
Lány vagyok
39 szavazat
1 2 3
 1/26 Lazy Lover ***** válasza:
78%
Nem mert minden nő más egy férfinak saját magának kell rá jönnie a dolgokra
2021. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
14%
Ott a 3kotet rational male, meg a no more mr nice guy meg a redpill. mi kell meg?
2021. okt. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%
Inkább egy hiánypótló szakirodalmat kellene írni az önbizalomról, annak kapcsán a komplexusokról, hogy hogyan basznak ki emberek magukkal a hamis illúzióik és defektes coping mechanizmusaik miatt. Röviden arról, hogy hogyan lesz a látszólag könnyebb út (nem elmenni szakemberhez, nem mélyre ásni magunkban) egy sokkal nehezebb, sokkal önrombolóbb tevékenység, ami mögött egy egész alternatív univerzumra elegendő önbecsapás áll az utolsó lépések egyikén.
2021. okt. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mert ilyen titok nem létezik.
2021. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
van ilyen könyv, nem is egy
2021. okt. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
3: Maximálisan egyetértek veled a jelenséget illetően, de ha lenne ilyen könyv, annak ki lenne a célközönsége? Aki tisztában van az önismereti munka fontosságával, azt nem kell győzködni róla. Aki meg más utat keres, annak mondhatod... Ez személyiségfüggő, ha valaki mindig másokban, a külvilágban keresi a hibát, az soha nem fog elmerülni önismertben, majd szépen megmagyarázza, hogy próbálta, de rajta nem segített...
2021. okt. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
Van ilyen konyv, az a cime, hogy felnotte valas.
2021. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Senior Séf ***** válasza:
77%
Vannak dolgok, amiket nem lehet könyvből megtanulni. A csajozás is ilyen. Alapvetéseket elsajátíthatsz könyvből, de a társkeresés rögös útját neked kell végigjárnod.
2021. okt. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

#1: valójában ez egy tévhit. Minden nő másnak érzi magát, de alapvetően, azon a téren, hogy hogyan viszonyulj hozzájuk, hogy garantált sikered legyen, minden nő egyforma.

#8: ahogy írtam, a könyv nem azt tanítja meg, hogyan csajozz, hanem azt, mit tegyél annak érdekében, hogy felismerd a hibáidat, és ne kövesd el minden egyes alkalommal ugyanazt, közben hibáztatva a társadalmat, mindaddig, amíg meg nem öregszel.


Én tapasztaltam a különbséget a sikertelen és sikeres csajozás között. Legalább 50 lány utasított vissza iskolás koromban, most pedig már ott tartok, hogy én döntöm el, fel akarok-e szedni valakit, és nem, nem vagyok gazdag.

Ez az érzés az, amit megpróbálnék átadni a fiatalabb korosztálynak, hogy már időben felismerjék, mi az, amit elrontanak, mielőtt saját maguk indokolatlan önmarcangolásába zuhannának, esetleg egy rossz párkapcsolatban ébrednének rá, mit hagytak ki.

2021. okt. 30. 09:31
 10/26 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Kérdező te el vagy tévedve de nagyon..... Nincs titok a csajozásban határozottnak kell lenni meg a megfelelő nővel kell ismerkedni én extrém alacsony vagyok sose volt gond a csajozás szerintem ott rontják el hogy nem a szintükhez megfelelő nőnél próbálkoznak
2021. okt. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!