Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, tapasztalatotok az Értsünk szót Párkapcsolati kártyákról?

Figyelt kérdés
Azok válaszát várom, akik ki is próbálták. Érdemes megvenni?

2021. okt. 27. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Mi használtuk. Nekem az a véleményem, tapasztalatom, hogy olyan kapcsolatokban, ahol tabukat kell döntögetni, vagy a felek nehezen indítanak el egy mélyebb beszélgetést, vagy nem mernek érzelmek beszélni, stb., ott ezek jó beszélgetésindítók, és segíthetnek. Meg talán ott is, ahol annyira belefásultak a szürke hétköznapokba, hogy elfelejtettek beszélgetni.

Viszont ott, ahol a kommunikáció gördülékeny, a felek érzelmekről, emlékekről, szexualitásról könnyedén és gyakran beszélgetnek, ott nem igazán ad újat. Legalábbis nekem csalódás volt ebből a szempontból, mert alig találtunk olyan kérdést, ami valamilyen formában ne jött volna elő.

2021. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Akivel ilyen baromságok nélkül nem lehet beszélgetni, az valószínűleg nem fog ilyen "játékokban" sem részt venni. Ezek úgyse oldanak meg semmit.
2021. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Mi nagyon szeretjük. Sok újdonságot nem tudtunk meg egymásról 20 év után, de közelebb hozott minket, főleg az a rendszer, amit kialakítottunk hozzá.
2021. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

2# itt nem egyik vagy másik féllel van baj, hanem annyira elnyomnak a hétköznapi dolgok mindkettőnket, hogy ritkán jut egymásra megbeszélős idő, és általában csak az aktuálisan felmerülő probléma kerül kivesézésre. Mindig mindent jól meg tudunk beszélni, de gondoltam, sok összezördülés megelőzhető lenne, ha már előtte szóba kerülnek olyan dolgok, amik eddig nem, és jobban megismerjük a másik nézőpontját is.

2021. okt. 27. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
#4 lényegtelen, ha nincs is a másik féllel gond, akkor is le lehet ülni papírfecnik nélkül és másról is beszélni. Főleg, ha olyan szuper minden. Nem is értem. Meg a többit se, akinek fájt a véleményem, mert azt kérdezték.
2021. okt. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Inkább inspirációnak gondoltam a kártyákat, hátha feljön olyan téma, amire magunktól nem gondolnánk. Ezért kértem olyanok véleményét, akik használták, hogy jó-e.
2021. okt. 28. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!