Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért terjeszti ezt rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjeszti ezt rólam?

Figyelt kérdés

Eljöttem a munkahelyemről, ahol haverok voltunk egy sráccal. Tudni kell, hogy sosem akartam tőle semmit, mint férfi nem jött be, szerintem semmi jelet nem is adtam, amit félreérthetett volna, sőt vádolt azzal is, hogy túl távolságtartó vagyok.

Miután eljöttem a helyről, megszakítottam vele a kapcsolatot.

Most olyanokat beszél rólam, hogy ő nem akart tőlem semmit, de én tőle biztos akartam, mert furán viselkedek, azt írtam neki, hogy zárjunk le mindent. Ez nem is igaz, elköszöntem tőle, de nem írtam neki semmi ilyet.

Szerintetek mi baja van? Normális?


2021. okt. 27. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mindig is kívánt téged de sosem kapott meg, és valószínűleg szemtől szembe gyáva is....
2021. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Minek foglalkozol vele? Kit érdekel mi a véleménye rólad? Szard le, ne foglalkozz vele.
2021. okt. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs és sosem volt nője, te már nem vagy ott, veled akar felvágni. Nem normális, de ezzel neked nincs dolgod.
2021. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2: Mert rossz színben tüntet fel a volt munkatársaim előtt.

3: Van nője, igaz csalja.

2021. okt. 27. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne adj ilyen majom véleményére.. más is látja, hogy egy pöts.. kár egy ilyen miatt egy percig is rosszul érezned magad..
2021. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és a p$nciért jópofizik csak!
2021. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolkodj pozitívan:


Örülj hogy nem azt terjeszti ,hogy megvoltàl neki

2021. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, mindig lesznek ilyen pletykák...
2021. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!