Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeismerkedtünk egy buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeismerkedtünk egy buliban egy sráccal, smároltunk stb. Úgy volt, hogy találkozunk még, de én meggondoltam magam. Most videokat terjeszt valaki rólam, ő lehet az?

Figyelt kérdés

Igazából nekem tetszett a fiú, de utána néztem Facebookon, hogy cigány. Ez nem lett volna önmagában baj, de elég balhés családból származik. Hanyagolom a randizást vele.

Most valaki videokat tereget ki, amin táncolunk és smárolunk azon a bizonyos bulin. Ott volt a legjobb barátja is, lehet ő csinálta a felvételeket. Ki más csinálhatta volna, ő bosszúból , hogy nem találkoztam vele. A barátnőmmel voltam, de ő nem csinálhatta a felvételt. Másik városban él, nem is ismer itt senkit, akinek elküldhette volna.


2016. nov. 6. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen felületen terjeszti? Persze, hogy ők azok. Nyugodtan szólítsd fel írásban, hogy távolítsa el a videókat, de rögtön. Ha nem teszi, tereld jogi útra a kérdést vagy fenyítsd be ezzel, hátha besz@rnak.
2016. nov. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Na ezért nem kezdünk cigánnyal.
2016. nov. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ők azok.
2016. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Facebookon, de nem nyilvánosan. Valami csoportba is berakták. Az a barátja az egyik osztálytársammal jóban van, ő rakta fel. A csoportba nem tudok belpni, így nem tudom jelenteni.

Azt nem értem, miért hónspokkal azutn kerül elő a felvétel.

2016. nov. 6. 10:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is ő volt. Hát vagy próbálj tényleg hatni rá valahogy, ahogy #1 mondja, vagy ha ezt ismerősöd nem láthatja, vagy annyira nem gáz a dolog (végülis csak csók meg tánc, sokan csinálják buliban) akkor hagyhatod is, csak máskor legyél óvatosabb. Pl csak a tömeg közepén csinálj ilyesmiket :)
2016. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!