Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hátam mögött évek óta áskálódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátam mögött évek óta áskálódik az ex barátnőm, ellenem manipulálja az ismerőseimet, hazugságokat terjeszt rólam. Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
5 évvel ezelőtt megcsalt, de legalább volt gerince bevallani, majd rögtön szakított velem. Nehéz évem volt utána, mert nem hittem el az egészet, ami történt, ahogy történt. Megszakítottam vele mindent, töröltem mindenhol, kerültem, ahogy csak tudtam. Egyszer keresett másfél évre rá, hogy mi újság velem, de nem válaszoltam neki. Azután ismét másfél évig nyugi volt. De 2 éve megállíthatatlanul áskálódik, kever, komplikál, manipulál. Nem tudom mi jött rá. Néhány ismerősömet is sikerült ellenem fordítania, azóta néhányan már vissza se köszönnek nekem. Nem tudom mit tettem, kerek egy évig voltunk együtt, de sose bántottam. Legutóbb azt hallottam vissza, hogy minden eszközt meg fog ragadni, hogy teljesen tönkre tegye az életem. Segítsetek, mi a francot csináljak? Az ismerőseimhez, barátaimhoz már nem nagyon fordulhatok, mert sosem szidtam nekik őt, ő viszont 2 éve gátlástalanul befolyásol mindenkit. 26F
2015. dec. 22. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Akit tud befojásolni azért nem kár! Szard le az exed meg az ilyen embereket is!

N/24

2015. dec. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nincs olyan barat/baratno az eletemben, akit az egyik exem befolyasolni tudna ellenem

ha megis, akkor az mar NEM barat/baratno


nem ertem miert vagy ezen ugy kiakadva


ha azert nem koszonnek vissza mert valami ex-pina fut-fat hord ossze rolad, azok nem is erdemesek arra, hogy koszonj nekik


kozel a 40hez visszatekintve az eszem megall mennyi barat/baratno pergett le mellolem az evek alatt es oszinten szolva egyet nem sajnalok


azok a baratok akikkel egyutt oregszunk meg, azok nem adnak holmi emberkek velemenyere

a tobbiek nem baratok, csak ismerosok es mint a buszok, jonnek/mennek...

2015. dec. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!