Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lényegében idegen férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lényegében idegen férfi ezt komolyan gondolhatta?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen van egy férfi, évente 1x jön hozzánk ha nincs probléma,nagyon messze is lakik,20 évvel legalább idősebb is nálam,2 éve vált el.

Fél éve vagyok a cégnél így most találkoztam vele először. Fél óráig csak udvarolgatott és faggatózott.Szokatlan nekem ez a fajta viselkedés a férfiaktól. Hogy megjött kb a 3 mondatában már az volt, hogy mennyire illenék hozzá (pedig nem) meg ilyenek. Ezeket komolyan momdhatta vajon?


2021. okt. 27. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Csak viccelt!
2021. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Beetet, hogy hátha szétrakod neki.. aki ilyen hamar ilyet mond az könnyen az mindenkinek ezt mondja!
2021. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne komoly, minden nővel így beszél. A nagy számok törvénye szerint egyszer csak bejön.
2021. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Az ironiat, trefat nem ismeri a mai generacio.
2021. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván ha egyből ezzel nyit, nem a személyiséged érdekli, hanem hogy mennyire vagy szűk.
2021. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
mivel messzebb lakik így simán bepróbálkozik bárkinél.. Az ilyen gusztustalan.. de látom te is elgondolkodtál róla, hogy bele ülj a cerkájába..
2021. okt. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!