Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy idegen férfi miért akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idegen férfi miért akar velem barátkozni, mikor tudja, hogy férjnél vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyjából annyi a történet, hogy van egy törzsvásárlónk, és ő a napokban mondta, hogy egy ismerőse itt járt nálunk és nagyon szimpatikusnak talált, szeretne velem barátkozni, pedig a másik tudja, hogy férjnél vagyok. Meg, hogy ide jöhet e hozzám ismerkedni, ilyenek.

Én azt sem tudom amúgy, hogy kiről van szó. De nagyon fura ez, sosem történt még ilyen velem, a 30 évem alatt. Vagy tényleg lennének ilyen "ártatlan " emberek?

Főleg úgy, hogy nem melós lehet ( mint én) a másikból kiindulva?


2021. szept. 6. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Már azt hittem, hogy egy kötőklubba jártok, vagy valami, aminek kapcsán tényleg lehet barátkozni, mert van közös pont. De úgy, hogy az illető annyit tud rólad, hogy nézel ki, mennyire vagy kedves a vásárlókkal, meg hogy mi a munkád, tuti, hogy többet akar tőled.
2021. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
MLM ügynök.
2021. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozni? :D
2021. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon bizonygatta a másik, hogy csak barátkozni akar.
2021. szept. 6. 21:48
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Meg akar kurni ha ez nem esett volna le.
2021. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudja hogy férjnél vagy,de nem érdekli.
2021. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ismerkedni akar, mert szimpatikus vagy neki, és nem is tudja hogy van férjed. Miből gondolod, hogy tudja?
2021. szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem illik és kész. Mondd meg neki, akármit akar. Mert gyanúra adhat okot. Képzeld el, hogy meglátod a férjedet egy nővel kettesben valahol, rosszul esne, ugye? Ne csináld, akármit is akar.
2021. szept. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni, és ha jobban néz ki, mint a férjed, akkor meg is fog.
2021. szept. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Furcsálloltam is. Az egy dolog, hogy nem illik, vagy meg aar feküdni velem, de még rosszabb is lehet, megölni vagy ilyesmi,főleg úgy hogy nem is tudom kiről van szó. De a másik pasinak, akivel "üzent" elmondtam, hogy nem. szoktam ismerkedni idegenekkel.
2021. szept. 7. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!