Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmincas férfiak! Ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas férfiak! Ha tetszik nektek egy nő (nem idegen, felületes ismeretség van), milyen jeleket kell adnia ahhoz, hogy egyértelműen lépjetek felé?

Figyelt kérdés

2021. szept. 24. 15:32
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
51%
Ha érdekelnéd, már lépett volna! Ne legyél naív!
2021. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Honnan tudod? Nem te vagy ő. Láttam már ilyet, aki nem lépett, mert biztosra akart menni.
2021. szept. 24. 15:53
 3/39 anonim ***** válasza:
48%

1.-nél a pont.


Ha tetszik, nekem elég jel, hogy levegőt vesz.

2021. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Jó, hát te lehet, de nem minden férfi egyforma. Csak ti gondoljátok azt a nőkről.
2021. szept. 24. 16:23
 5/39 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, előre szólok, hogy itt csak magukat incelnek nevező nőgyűlölő suttyóktól fogsz válaszokat kapni, akik nőt csak mp4 kiterjesztésben látnak. Nem tudom, mennyire releváns a válaszuk
2021. szept. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
#5! Köszi a biztatást 😂Azért hátha. Bár, nincsenek illúzióim, elég régóta vagyok az oldalon, tudom, hogy nem hemzsegnek itt a normális pasik.
2021. szept. 24. 17:14
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Függ attól, hogy milyen viszonyban vagytok, mennyire bizalmasan szoktatok beszélgetni, mennyire férnek bele sikamlós poénok.

Nézzél rá “úgy”, keresd a társaságát, érj hozzá, mondj neki néha valami kedveset, mondjuk, hogy jó az ingje, hangsúlyozd, hogy szabad vagy, keresd a közös pontokat, nevess a viccein.

Ezernyi dolog van, nagyrészt olyanok, amik neked is jól esnének a kiszemeltedtől fordított helyzetben.

2021. szept. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

#7!Köszönöm a hasznos választ. Nem szeretném "sikamlós poénokkal" a szex irányába terelni, komolyabb terveim vannak(persze a szex is része lenne.) Ő se olyan típus amúgy.

Én nagyon béna vagyok ebben. Ő mondjuk szokott ilyesmiket csinálni, amit írtál.Néha hozzám ér indokolatlanul. Szerinted az jelent valamit?

2021. szept. 24. 21:18
 9/39 anonim ***** válasza:
91%
Én igyekszem a jó tulajdonságait nézni.
2021. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
39%

Én lassan 3 éve dolgozom egy irodában és osztályon egy nővel és nagyon tetszik de nagyon visszafogott.


Sose néz vissza max köszön.


Már csak 1 hétig vagyok a cégnél ezért már nem próbálom meg de tuti nem jöttem be neki különben jelezte volna.


Ne egessed be magad én azt javaslom ...

2021. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!