Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha épp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha épp hosszú kocsi úton vagytok a barátokkal és a gyönyörű szép lány azt mondja álljunk meg kakilnom kell? Kiábrándulnátok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 02:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem, a szükség nagy úr. A gyönyörű szép lányoknak is működik az emésztésük.
2021. okt. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Megállapítanám, hogy paraszt, hiszen azt is mondhatta volna, hogy mosdóba kell mennie.
2021. okt. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

2# Mondjuk barati tarsasagban hagy mondja mar, hogy kakilnia kell. Plane ha pl olyan, hogy nem vegez 2 perc alatt, akkor tudni fogjak, mikorra varjak. A kaki meg nem csunya szo, paraszt lenne ha azt mondana, szarnia, kulaznia stb kell :)

Aki meg ettol kiabrandul, hogy egy szep lanynak kakilnia kell, annak nem kell meg baratno xD

2021. okt. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem zavarna
2021. okt. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

1. "Kakilnom kell"? Ez aranyos.

2. "Fosnom kell bazze, álljunk már meg mert ide tolok egy akkora kulát, mint az alkarom vazze!" Ez határeset. De engem azért érdekelnének a szexuális szokásai, ha tényleg gyönyörű szép.

3. Odarottyant egyet, aztán röhög, mint egy hiéna – na ez tényleg kiábrándító lenne.

2021. okt. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Áh erről van sztorym! Kisasszony nagyon nehezen oldódott fel. Szintén több órás út kocsival, majd túra, kocsi út vissza. Na a vissza úton tünt fel, hogy már gornyad, kiló vizek folynak rajta, azt hittük brutál mesije van, meg is kérdeztük, megálljunk-e benzinkúton. Nem, nem. Biztos? Biztos.

A végén felsíkított annyira fájt neki, amikor már tárcsázni akartuk a mentőket, akkor vallotta be könnyezve, hogy nagy dolga lenne. A kuka nem ment el sem az erdőben, sem a vendéghàzba, sem a benzínkúton. A végén megálltunk az út mellett és vagy 40 percet vártunk a szülésre. Atyaég! :D

2021. okt. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is elég, ha azt mondja, hogy a következő benzinkútnál álljunk meg. Nem kell mindenki orrára kötni, hogy miért. De ez független attól, hogy mennyire nő és mennyire szép az ember, fölösleges másokat az anyagcserénk részleteivel traktálni.
2021. okt. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Igen, mert annyi kultúra lehetne benne, hogy azt mondja "mostóba kell mennem".
2021. okt. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%

2. és 8.


Mosdóba??? Az út mellett?


Mellesleg velem megtörtént, szóltam, hogy a mosdóba kell mennem, erre elküldtek a MOSDÓBA, azaz a FÜRDŐSZOBÁBA. Mint kiderült, fürdő 2 volt a házban, de WC csak 1. És mivel nem a WC-t kérdeztem/mondtam, így ők sem.

2021. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
#9: igen, okoska, így szokták nevezni. Út mellett? Miért, te a zöldbe szoktál járni? Minden benzinkúton van WC...
2021. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!