Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi párkapcsolati magánéletét nézzük, mi a legkínosabb szituáció, amibe keveredhet? Van annál kínosabb, mint amibe én kerültem? Megkértem a barátnőm kezét, romantikusan, gyönyörű helyszínen, szemtanúk előtt, és nemet mondott...

Figyelt kérdés

Kb. így zajlott, és ezt mindenki hallotta...

- Nem? Miért? (én kérdem döbbenten)

- Mert nem akarom veled összekötni az életem.

- Hogyhogy? (én, halkan, hátha kevesebben hallják)

- Mert nem érzem elég jónak a kapcsolatunkat.

Ekkor álltam fel (mármint fél térdről).


2021. jún. 17. 12:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ezt az eseményt sosem fogom elfelejteni. Rettenetes volt, és égő is. Bárkinek is kérném meg a jövőben a kezét, előre fogok félni, és garantáltan 4 szem közt lesz az eljegyzés.
2021. jún. 17. 12:09
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennél sokkal kínosabb lett volna, ha igent mond, és az a következő kérdésed, hogy mennyire ciki válni két év házasság után és/vagy kisbabával.
2021. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem azért, de öregem, ezt illet volna korábban kipuhatolni...

Tudod ha így rákérdezel korábban, hogy "szeretnél majd velem összeházasodni egyszer?" -és már akkor tudtad volna, hogy igen vagy nem, és messze nem lett volna lánykérés még.

2021. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Azért az ilyesmiről beszélni szokás előtte.
2021. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nem vesztegeti tovább az idődet, és az energiádat.
2021. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2021. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Érdekelne, hogy annyira szarsz a barátnőd fejére, hogy komolyan nem veted észre, hogy nem jó a kapcsolat, vagy észrevetted és azért volt a lánykérés?
2021. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%

azért jobban jártál így, mint pár év múlva a válás miatt megnyomorodni


egyébként hogy jut eszébe valakinek a mai világban a házasság? manapság 0 előnye van, főleg egy férfinak, csak egy béklyó

2021. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt azt is meg kell tudni, mit szól a lány az olyan lánykéréshez, ahol nem csak kettesben vagytok. Van aki szereti, ha minden rokona és barátja ott van, van aki nem bánja az idegeneket sem, van aki szerint otthon, a 4 fal között a legjobb, ahol csak kettesben vannak.

És ha ez a téma feljön, máris megtudod, hogy egyáltalán akar-e házasodni.

2021. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hú basszus, ez tényleg rettenetes lehetett. Mondjuk sose fogom megérteni azokat a párokat, ahol ez a téma nem merül fel és nem beszélik meg, hanem tényleg a semmiből jön a letérdelés.... Remélhetőleg tanultál a leckéből, tényleg szörnyű lehetett.
2021. jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!