Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő egy 30 éves férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő egy 30 éves férfi, ha hagy hagyta egy 16 éves lánynak hogy rámásszon és kézzel kielégítse? Az elítélhetőséget persze nem jogi formában értem, hanem csupán azt véve alapul, hogy még 18 éves sincs, hiába 14 éves kortól az ő döntése.

Figyelt kérdés
A történetet röviden és tömören egy kolléganőm húga volt, akiért párszor elmentem a vasútállomásra szívességből és elvittem őt kolléganőm munkahelyére, mert ő később végzett. Tegnap azonban találkoztam egy bevásárlóközpontban a lánnyal, felajánlottam hogy hazaviszem, ha már összefutottunk, aztán rám mászott. Kézzel kielégített, elcsattant még mellette pár csók, más nem történt. Nem tudtam ellenállni, nagyon is élveztem, de most elkezdett zavarni.
2021. okt. 28. 08:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Egyedülálló vagy?
2021. okt. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Elég gáz, hogy egy gyereknek nem tudsz ellenállni.
2021. okt. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Mi az, hogy rádmászott? Előjel nélkül? Te csak hagytad magad? Hát elég szánalmas, ha egy 16 éves irányít, és nem te.
2021. okt. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Hát ez baromi gáz. Hagyod, hogy kiverje neked egy gyerek. Besz.rás.
2021. okt. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%

Jól tetted!

Azért a mai fiataloknak ki is akarna ellenálni?

2021. okt. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%
Nem.
2021. okt. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Lazy Lover ***** válasza:
35%
Nem az 14 től legális a sex
2021. okt. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%
A szüleivel meg a nővérével beszélgetnék el a kiscsajnak, hogy hogy nevelik, milyen példát mutatnak neki, hogy ekkora rbanc lett belőle már ilyen fiatalon.
2021. okt. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%
Sztem jol tetted. Talalkoz meg vele, aztan anal, oral meg normal is johet.
2021. okt. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
45%
Végül is önként benne volt a csaj. Amúgy aki ennyi előzmény után neked megtette, annál biztos, hogy nem te voltál az első, de tán nem is az ötödik. Inkább az ötvenedik. Szóval ha a kolléganőd netán megtudja és kiakad rád, akkor nyugodtan mondd neki, hogy a húgocskája már előtted is valószínűleg több f...t fogott, mint kilincset.
2021. okt. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!