Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a pasim más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a pasim más lánnyal? Meg is csal?

Figyelt kérdés

Oda adta az iPhone-ját a kezembe, mert elkísértem orvoshoz és az enyém otthon maradt, megadta a hülye a kódját amivel megtudom nyitni a telefont.


Erre azért nézegettem az üzenetei között, valami azt súgta hogy csináljam meg. Egy csomó lánnyal írogat de semmi komoly egyet kivéve...majdnem eldobtam az agyam.


Az egyik csajnak olyanokat írt hogy "mikor verhetem beléd a farkam"? nevetős smile a csaj erre "majd", "múltkor amikor leszoptál az jó volt" csaj "tudom". És ehhez hasonlóak...erre én nagyon kiakadtam hozzá vágtam a telefont amikor kijött a rendelőből, majd elmeséltem neki hogy ezeket láttam.


Erre még ő volt felháborodva "láttad mikor írtam neki"? még együtt sem voltunk akkor (pedig már rég kavart velem) meg "csak barátok vagyunk azóta amióta lecumizott" "téged soha nem csalnálak meg" tehát mentegetőzik, és nem is volt időm a többi üzenetet elolvasni, de például engem is ki pletykál a haverjainak mert olyan üziket is láttam...mit tennétek vele? Az a baj hogy nagyon szeretem mert tényleg nélkülem amúgy sehova nem megy, de mégis ki tudja miket csinál ezek után. 19 l 24f


2021. okt. 28. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
99%
ezek után csak simán elhagyhatnád.. látszik buta liba vagy.
2021. okt. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda alemberi szint. Jóságos Isten!
2021. okt. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Tenyleg kar volt belenezni. Ezek utan allandoan feltekenykexni fogsz es rámentek.
2021. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Mindketten prolik vagy cigók vagytok, tökre megérdemlitek egymást...
2021. okt. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Most komolyan neked másoktól kell megkérdezned mit csinálj ha a pasid melletted más nőket kúrogat és alpári módon beszél rólad a haverjainak? 😃

Lehet te szereted, de ő meg más lányokat is 😃

2021. okt. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
5 evvel idosebb pasid van, alap h neha lecuppantatja magat melletted massal...
2021. okt. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Dátum szerint mikor volt az üzenet váltás?
2021. okt. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Már ott megbukott ez a kapcsolat, hogy bele kell nézegetned az üzeneteibe, az hogy még találtál is valamit, csak megerősíti ezt.

De igazából eléggé össze illetek, a pasid undorítóan beszél rólad, meg amúgy is, ráadásul megcsal, te nyilvánosan jelenetet rendezel egy orvosi váróban plusz mindezek után még kérdés számodra, hogy megcsal-e vagy mit tegyél. Megérdemlitek egymást.

2021. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk romák, amúgy 2 hónapja, de beszélt ezzel a lánnyal kb, de akkor már rég velem is találkozgatott stb. Egyébként már 2 napja nem beszéltem vele ez miatt.
2021. okt. 29. 17:09
 10/10 A kérdező kommentje:
pedig folyamatosan keres.
2021. okt. 29. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!