Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinder-marketing: Ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder-marketing: Ha nem fizetsz, jön a bányarèm? :)))

Figyelt kérdés

Tapasztalat: tegnap regisztraltam a Tinderen. Eddig az összes helyi banyarem bejalkolt. Volt egy tok helyes negyvenes csaj, like, aztán match, aztán chat. És nem, nem volt chat-robot.:-)))

Csak hát nos pasi vagyok, és erre a parameterre nemet mondott. Van ilyen. ;-)

Mindenesetre azóta jönnek a banyaremek. Már konkrétan ki kellett írnom, hogy egy életkor és egy testsuly fölött lecci ne húzz jobbra.

Szóval mindenkit bátorítok, akinek a Tinder elvette az onbizalmat: a jó nők latoterebe nem csak akkor kerülsz, ha jokepu és stílusos vagy, ahhoz fizetni is kell. :)



2021. okt. 29. 07:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Mekkora bunkó vagy te, kérdező.
2021. okt. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak fizess balek 😂 !
2021. okt. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen férgeknek csak a bányarémek járnak. Ez van. 🤷‍♀️
2021. okt. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nős pasi ilyen igénytelen írással, hát gg tesó, de azért azon szinglik nevében, akik nem csalnák meg a párjukat ha lenne, azt üzenem, hogy nyald meg a lónak a bal heréjét
2021. okt. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát, pedig sajnos a világ ilyen, kedves fikazók! Az eletben is így működik. Vannak jó nők és jó pasik, és vannak Luzerne mindkét oldalon. A Tinder a felszedesrol szól, és a felszedes nem a vasarnapi iskola szabalyai szerint megy. És az a legszebb, hogy aki itt a legszebben karomkodott, az a való eletben ugyanezt csinalna. :-) Most irnek én is ide valamit nekik, de felesleges. A posztom nem nekik szól.
2021. okt. 29. 09:36
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Az a rossz hír, hogy ronda nők nem szoktak 10/10-es pasiknak írni, de még "viszonylag jóképű"eknek sem. Hanem olyanoknak, akiket magukhoz illőnek találnak. Tehát valószínűleg a kérdező sem az a tipikus matyóhímzés.
2021. okt. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehat fizettel a tinderert? Mert amugy nem latod kik huznak jobbra..


En atlagos vagyok, es igen jöttek olyan lanyok akik nem felelnek meg. De tele van jo csajokkal. En jokat dumaltam ott amibol neha tobb is lett.

2021. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát fizettél, hogy beszélgethess egy olyan nővel, aki találkozni se hajlandó veled. Igazi sikersztori!
2021. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8

Azhát. 🤣👏

2021. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, amilyen vagy te, olyan nők lájkolnak. Legalábbis komolyra. Az a bænyarém aki belemenne alkalmiba, csakis 10/10es padival teszi, hátha összejön.
2021. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!