Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem írnak vissza Tindere...

Miért nem írnak vissza Tinderen azok, akik jobbra húznak?

Figyelt kérdés
Az átlaghoz képest viszonylag sokan húznak jobbra, vagyis legalább napi 4-5, de extrémen szerencsés napokon 8-9 is akár. Ezzel még nem is lenne semmi gond, de hiába matchelek az illetőkkel, szimplán ignorálják, hogyha írok nekik. Tök mindegy mennyire jó szöveggel, vagy igazából bármivel próbálkozom, szimplán nem írnak vissza. Ilyenkor felmerül bennem a kérdés, hogy miért húz jobbra, ha utána meg se próbál beszélgetni velem? Sőt, igazából egy szót se ír vissza nekem. Meg ráadásul, ha 1-2 csinálná, azt még elfogadnám, hogy vannak ilyenek. Na de hogy kb mindegyik ezt csinálja, az egy kicsit sok. Szinte nagyítóval kell keresni az olyan lányt, aki hajlandó visszaírni az embernek. Ezt mégis miért csinálják?

2021. okt. 19. 19:36
1 2
 1/16 anonim válasza:

Velem a palik ugyanezt csinalták, nem találtam rá én se magyarázatot. Valószínűleg nem veszik komolyan a dolgot. Vagy van más, akivel mar komyabban beszélgetnek és csak megszokásból húzgálnak jobbra.

Én meg úgy voltam vele, hogy nem írok rá egy pasira. Legyen már benne annyi, hogy ő kezd. De basszus, egyik se írt. 😀 Így nem lett párom. 😀

2021. okt. 19. 20:05
 2/16 anonim válasza:

Tinderrel az a gond, hogy ha én valakit mondjuk egy hónapja húztam jobbra, de csak most lát, akkor simán lehet olyankor match, mikor épp nem vagyok nyitott az ismerkedésre (pl. alakul épp valami).

Pasik meg mindenkit jobbra húznak, volt már, aki meg is mondta, és csak utána válogatnak.

FB Társkereső ebből a szempontból sokkal jobb.

2021. okt. 19. 20:29
 3/16 anonim válasza:

Én nagyon kevés nőt húzok jobbra, szóval ez mégse igaz :D

28/F

2021. okt. 19. 20:30
 4/16 anonim válasza:
A paliknak a Tinder csak felesleges pénzkidobás! Egy bula de fog visszaírni!
2021. okt. 19. 21:12
 5/16 anonim válasza:

Én tinderen megválogattam a lányokat és csak azokat húztam jobbra akik tetszetős szövegeket is írtak, és nem is pláza cicák. De vagy nem válaszolnak, vagy pedig mint egy robot. Pár beprogramozott igen nem jellegű válaszok. Amint olyat kérdezek direkt amire nem lehet válaszolni igennel megszakítja a kapcsolatot xD.

Persze találtam tinderen kívül barátnőt. De azon az alkalmazáson nagyon minimális rá az esély.

2021. okt. 19. 21:25
 6/16 anonim válasza:
Nyugi, máshol is ez megy. Facebook társkeresőn beszíveztem egy rakás lányt, egy jelölt vissza, aztán rövid írogatás után eltűnt. Badoo-n szintén sokakat megjelöltem, kettő jelölt vissza; az egyiküknek írtam, nem válaszolt, a másikukról meg kiderült, hogy csak az instáját hirdeti, meg hogy valami onlyfansos qrva, és pénzért mutogatja magát hiányos öltözetben. Randivonalon szintén sok lányt megjelöltem, egy jelölt vissza, ő a 2. levelem után lépett le szó nélkül. Őszintén mondom, nekem elegem van ebből, undorító az egész, és idegileg is megterhelő.
2021. okt. 20. 10:12
 7/16 anonim válasza:
Mégis mit vártál a szerencsétlenek gyűjtőhelyétől?
2021. okt. 20. 13:22
 8/16 anonim válasza:

egy valamit meg kellene erteni, dee nekem is qrva nehez... nem mindenkinek leteleme ez a szar, van aki felregel, esetleg likeol par embert, es lehet egy hetig vagy honapig vissza se jon, mert elfelejti, nem erdekli stb... en meg nem birom ki hogy azt a qrva telefont ne nezzem meg 5 lercenkent, hogy visszairt-e, vagy likeolt-e valaki. En mar mondjuk kozelitek a 30-hoz, de regen nem volt ez a gyoker stilus, hogy ossze vissza irogatunk, hol fel ora egy uzenet mire elkuldi, hol 5 masodperc, hol meg eltunik es jo esellyel csak holnap ir vissza NEM, abban az idoben mindenki valaszolt rogton, aki nem annak szetrezegtettek az ablakat meg megbombaztak mindenfele hanguzenettel, ha meg ment akkor ELKOSZONT es lattad hogy offline.


En ezt nem birom, hogy varok az uzenetekre mint egy idiota, az meg csak unalombol leir 2 sort, es csa mara. Es akkor o ugat le, hogy "mivan nem valaszolok 15 percem belul megy a hiszti?"


Szoval itt ez a gond inkabb. De lehet tenyleg napi tobb szaz uzenetet kapnak, eleg faraszto lehet mindre valaszolni, msn-en volt kb 50 partnered na de egyreszt nem feltetlen beszeltel veluk allandoan, max azzal a 3-4 el, masreszt olyan nem volt hogy mindenki online lenne :D

2021. okt. 21. 22:05
 9/16 anonim válasza:

Aki online ismerkedik meg is érdemli.


De ennek örülök, legalább nem merészkedtek az én területemre ahol sikeres vagyok a nőknél szerencsére.


Ott jó helyen vagytok online, így tovább!

2021. okt. 25. 23:37
 10/16 anonim válasza:

Szerintem egy igazi férfi élőben ismerkedik, mert bátor.

Nekem van párom, de nagyon sok barátnőm panaszkodik hogy mi lett a pasikkal manapság, nem mernek élőben udvarolni.

10es szerintem te vagy bohóc már bocs.

23L

2021. okt. 26. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!